O toks lengvas batonas, kai nori pries xebra pasirodyti, kad moku tipo apsisukti sustrai, duodu gazo ant zoles, mocas pabega is tarpklynio ir gausiai visiems juokiantis irgi guliu ant zoles turbut nelabai uzsiskaito :?:
Velnias wrote:O toks lengvas batonas, kai nori pries xebra pasirodyti, kad moku tipo apsisukti sustrai, duodu gazo ant zoles, mocas pabega is tarpklynio ir gausiai visiems juokiantis irgi guliu ant zoles turbut nelabai uzsiskaito :?:
ne sitas nelabai, bet kad nori pasirodyti priesh chebra tai uzsiskaito!
+150 tashku