T2 reklama

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

w919 wrote:variantu begale - nuo "Tele2 Racing" komandos pavadinimo iki Pildyk lipduku ant benzino kanistru. pabandysiu sudelioti!
Neoficialiai pasnekejus su marketingo vadu rezultatas toks: Teoriskai imanoma, ale kolkas neasku ka tai duotu. Realiai remimo norinciu yra dxja, bet remiamu gaunasi vienetai. Reik pasiulymo su konkreciais tikslais ir poreikiais, tada bus galima galvot.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

didzhej wrote:nemadoi ant masinos tele2-pildyk reklamuoti
buvo madoj sakau gi! dar tais laikais, kai apie neoninius purkstukus net nesapnavo niekas, o X-Gsm tapo Pildyk'u!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

reiketu ne pasiulymo, o pirma pasneketi su vadu, ar galima gauti toki varianta, ar ne - nes darbo dxj, o naudos gali buti nxj.
Jau mokytas esu sitoje vietoje.

Gavnapilis -daryk, rasyk. Duosime.
Paskiau pasirodo, kad yra toks vienas, kitoks bicas, kuris po visko dar deda parasa, tai jam auto sportas vapsie neidomu, surijo begale laiko ir naudos nulis, dar net minusas. Nes dare dizaineriai uz litus, graziai -daug.

Ech.

didzhej
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Arvis wrote:
w919 wrote:variantu begale - nuo "Tele2 Racing" komandos pavadinimo iki Pildyk lipduku ant benzino kanistru. pabandysiu sudelioti!
Neoficialiai pasnekejus su marketingo vadu rezultatas toks: Teoriskai imanoma, ale kolkas neasku ka tai duotu. Realiai remimo norinciu yra dxja, bet remiamu gaunasi vienetai. Reik pasiulymo su konkreciais tikslais ir poreikiais, tada bus galima galvot.
pilnai suprantama. bandysim.
How do you get fast lap times? With ease.
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

didzhej wrote:reiketu ne pasiulymo, o pirma pasneketi su vadu, ar galima gauti toki varianta, ar ne - nes darbo dxj, o naudos gali buti nxj.
Jau mokytas esu sitoje vietoje.

Gavnapilis -daryk, rasyk. Duosime.
Paskiau pasirodo, kad yra toks vienas, kitoks bicas, kuris po visko dar deda parasa, tai jam auto sportas vapsie neidomu, surijo begale laiko ir naudos nulis, dar net minusas. Nes dare dizaineriai uz litus, graziai -daug.

Ech.
Manau sitoj situacijoj nereik pult investuot, tiesiog pasakyt ko tu nori ir kodel tai gali but idomu tele2
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Taigi va.. sitas tavo paskutinis teiginys siek tiek skirasi su senuoju.
Nes jei padaryti kaip ir ka, tai jau kainuoja - ta prasme, nebutinai litu, daugiau laiko/idejos ir pan.

Beto idejas paskiau gali TELE2 panaudoti ir nebutinai davusi finansavima! ;)
(cia visiskai paranojiskas poziuris i reikala) :D

didzhej
Post Reply