Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 21 May 2007, 11:19
Taigis vatgis.. Kadangi su skausmu ưirdy ưĆ
Last edited by
efk0nas on 21 May 2007, 11:31, edited 1 time in total.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 21 May 2007, 11:24
ash nesioju 50 dydi ir man kaip tik.
o tu kiausna, dziusna ir buchenvaldo kulturistas, uzhsimanei 54 ishmieros. nu durnius bled ir tiek. imk siaip kokia 58, tikrai nebus per maza.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 21 May 2007, 11:28
pas mane dainezes konbezas 54 o textile XL
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 21 May 2007, 11:29
gonzas wrote: ash nesioju 50 dydi ir man kaip tik.
o tu kiausna, dziusna ir buchenvaldo kulturistas, uzhsimanei 54 ishmieros. nu durnius bled ir tiek. imk siaip kokia 58, tikrai nebus per maza.
Ć
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 21 May 2007, 11:32
ir ishvis, tu nevazineji visai. tai nx tau ta apranga
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 21 May 2007, 11:33
gonzas wrote: ir ishvis, tu nevazineji visai. tai nx tau ta apranga
Tavo amþiuje planuoju turët tiek litø, kad nebus problemø visà dienà vaþinëtis. Wanna join?
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 21 May 2007, 11:35
mano amziuje ziurek, kad tau kaip stormsui nebutu ir netektu turetu karboniniu stringu, kad palaikyt byrkos forma. bei tiuninginio siknos kamscio su tam spec pritaikytu kilimeliu, kad pavesyje gamtoj prisest galetum.
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 21 May 2007, 11:39
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750 Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:
Post
by mindaugasa » 21 May 2007, 17:15
variantas: dzinsai. motociklininku dzinsai (su kevlarais ir t.t.). aini i kontora, kuri kazka turi reikiamo dydzio ir matuojiesi.tada uzsisakineji. ir aplamai maziau shansu pramesti su dydziais, net nesimatavus.
tada dar reikalingos keliu apsaugos, bet cia sprendziamas reikalas.
tada belenkokia striuke su apsaugom.
tada batai a la kedai su auliukais
as toki komplekta susirinkau ir vaziuoti (tiesa, vaziavau viena karta) patiko: nevarzo judesiu, ventiliuojasi. malantis mieste idealu, ypac jei gali su dzinsais ir a la kedais sedeti darbe.
notomorrow
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 22 May 2007, 00:03
siandien ishbandziau sarvus su majke ant virsaus. patiko!
tiesa, buvau su sortais. nepatiko. reiks bandyt pasieshkot dzinsu.
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 22 May 2007, 00:13
siandiena vilniaus britvynykai kaip vienas su dzinsiukais/sortais ir su maikem lakste.. vieninteles apsaugos kurias ant ju uzmaciau sename mieste - akiniai ir naglos pirstines!
—
didzhej
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 22 May 2007, 00:15
siaip sarvai patiko. nzn ant kiek patiks nukristi. tiesa, su sarvais automatishkai maziau sukasi rankena. bet tik iki tol, koll neishgerem po 3 alaus.
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 22 May 2007, 00:30
nevairuok isgeres!
niekada!
(ble einu miegot)
—
didzhej
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 22 May 2007, 07:19
Jo jo, jis man kaþkada labai pasakojo, kaip negalima vairuot iðgërus ir kaip jau uþ ko ko, bet uþ moco vairo tai nesëda pabimbæs.
Toks poþiûris truko max 3 mën, o paskui ir vël
Ć
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 22 May 2007, 18:29
ash negeriau!
ash tik 3 alaus ishgeriau!
skirtuma jauciat? jei nejauciat, pasiklauskit pas Telekomsa arba Yvl'a !
aciu