juzefas
juzefas
taigi, klausimas diorteriams:
ka galite pasakyti apie yamaha yz426f?
vertas demesio?
aciu uz komentarus
ka galite pasakyti apie yamaha yz426f?
vertas demesio?
aciu uz komentarus
paaiskink man kuo skiriasi sitas
http://www.motorbikes.be/en/Yamaha_WR_426_F_2001.aspx
nuo sito
http://www.motorbikes.be/en/Yamaha_YZ_426_F_2001.aspx
aciu
nes parinuosi biski
http://www.motorbikes.be/en/Yamaha_WR_426_F_2001.aspx
nuo sito
http://www.motorbikes.be/en/Yamaha_YZ_426_F_2001.aspx
aciu
nes parinuosi biski
tiksliai reiktu klausti motokrosistu mechaniku, bet bendrais bruozais, buna didesnio diametro voztuvai, palengvintas alkuninis, sumazintas generatorius, kad tik uztektu energijos kibirksciai ir ttt. ir pan.
ir neuzdrozta krosini nusipirkti tikrai laaabai sunku, kad bent vienerius-du metus pramintum su juo neturedamas problemu.
pats buvau kuri laika baisiai susizavejes krosiniais moto ir planavau tiesiog pirkti toki ir daryt is jo enduro. nes galios ant popieriaus turi labai daug ir labai lengvi. BET jei ketini tu ji naudoti tik kaip susisiekimo priemone, tai ne tam jis skirtas [-X
ir neuzdrozta krosini nusipirkti tikrai laaabai sunku, kad bent vienerius-du metus pramintum su juo neturedamas problemu.
pats buvau kuri laika baisiai susizavejes krosiniais moto ir planavau tiesiog pirkti toki ir daryt is jo enduro. nes galios ant popieriaus turi labai daug ir labai lengvi. BET jei ketini tu ji naudoti tik kaip susisiekimo priemone, tai ne tam jis skirtas [-X
sakai papuoliau?_hey wrote:tiksliai reiktu klausti motokrosistu mechaniku, bet bendrais bruozais, buna didesnio diametro voztuvai, palengvintas alkuninis, sumazintas generatorius, kad tik uztektu energijos kibirksciai ir ttt. ir pan.
ir neuzdrozta krosini nusipirkti tikrai laaabai sunku, kad bent vienerius-du metus pramintum su juo neturedamas problemu.
pats buvau kuri laika baisiai susizavejes krosiniais moto ir planavau tiesiog pirkti toki ir daryt is jo enduro. nes galios ant popieriaus turi labai daug ir labai lengvi. BET jei ketini tu ji naudoti tik kaip susisiekimo priemone, tai ne tam jis skirtas [-X
nu ziuresim
Nezinau tiksliai kuo modelis skiriasi vienas nuo kito, taciau is bendru kalbu zinau, kad:
- motokrosui skirtas variakas turi kitokia greiciu deze, 4 begiu, begiai ilgi
- viskas islengvinta ir isvandalinta
- gyvenimo laikas skaiciuojamas motovalandom, tai jei valandai vaziuoji pasivazinet prie symens zinosi, kad jau valanda variakas gyvens maziau
- motokrosinis variantas skirtas sportui, nebent esi milijadriurius ir tau fasonas vazinet su "boeviku" i darba!
- jei vaziuoji rimciau, varikli perinkinesi bent karta i du sezonus. perinkinesi = didziaja dali viduriu keisi naujais!
Neimo krosinio moco, kol nepajutei, kad hardas tau nebe lygis, skraidai tik 20 m, o ne 40, kaip noretusi. Per "stala" persoki, taciau noretusi ore dar ir koki fokusa manekenams parodyt ir pan.
Cia mano pastebejimai is isgirstos teorijos. Pats nepatyres!
- motokrosui skirtas variakas turi kitokia greiciu deze, 4 begiu, begiai ilgi
- viskas islengvinta ir isvandalinta
- gyvenimo laikas skaiciuojamas motovalandom, tai jei valandai vaziuoji pasivazinet prie symens zinosi, kad jau valanda variakas gyvens maziau
- motokrosinis variantas skirtas sportui, nebent esi milijadriurius ir tau fasonas vazinet su "boeviku" i darba!
- jei vaziuoji rimciau, varikli perinkinesi bent karta i du sezonus. perinkinesi = didziaja dali viduriu keisi naujais!
Neimo krosinio moco, kol nepajutei, kad hardas tau nebe lygis, skraidai tik 20 m, o ne 40, kaip noretusi. Per "stala" persoki, taciau noretusi ore dar ir koki fokusa manekenams parodyt ir pan.
Cia mano pastebejimai is isgirstos teorijos. Pats nepatyres!
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: