juzefas

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

juzefas

Post by storms »

taigi, klausimas diorteriams:
ka galite pasakyti apie yamaha yz426f?
vertas demesio?

aciu uz komentarus
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

jei perki naudota, tai kaip ir anksciau rasiau apie krosinius moto - tai reicinginis daiGtas ir variklio maitenance yra expensive palyginus kad ir su wr'u.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

tiksliai reiktu klausti motokrosistu mechaniku, bet bendrais bruozais, buna didesnio diametro voztuvai, palengvintas alkuninis, sumazintas generatorius, kad tik uztektu energijos kibirksciai ir ttt. ir pan.
ir neuzdrozta krosini nusipirkti tikrai laaabai sunku, kad bent vienerius-du metus pramintum su juo neturedamas problemu.
pats buvau kuri laika baisiai susizavejes krosiniais moto ir planavau tiesiog pirkti toki ir daryt is jo enduro. nes galios ant popieriaus turi labai daug ir labai lengvi. BET jei ketini tu ji naudoti tik kaip susisiekimo priemone, tai ne tam jis skirtas [-X
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

_hey wrote:tiksliai reiktu klausti motokrosistu mechaniku, bet bendrais bruozais, buna didesnio diametro voztuvai, palengvintas alkuninis, sumazintas generatorius, kad tik uztektu energijos kibirksciai ir ttt. ir pan.
ir neuzdrozta krosini nusipirkti tikrai laaabai sunku, kad bent vienerius-du metus pramintum su juo neturedamas problemu.
pats buvau kuri laika baisiai susizavejes krosiniais moto ir planavau tiesiog pirkti toki ir daryt is jo enduro. nes galios ant popieriaus turi labai daug ir labai lengvi. BET jei ketini tu ji naudoti tik kaip susisiekimo priemone, tai ne tam jis skirtas [-X
sakai papuoliau?
nu ziuresim
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

hehe, kas kur kaip ?
vel ebay?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

_hey wrote:hehe, kas kur kaip ?
vel ebay?
aga
bet siaip wr variklis nuo juzefo nesiskiria visiskai
tai ir patikimumas turetu but tokspat
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

sitas 230010445322 ?
ismestuvas jo kazkoks "pamodifikuotas" :D

anyway jei pasiseks nusipirkti gera varianta, tai pavydesiu ;-)
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nezinau tiksliai kuo modelis skiriasi vienas nuo kito, taciau is bendru kalbu zinau, kad:
- motokrosui skirtas variakas turi kitokia greiciu deze, 4 begiu, begiai ilgi
- viskas islengvinta ir isvandalinta
- gyvenimo laikas skaiciuojamas motovalandom, tai jei valandai vaziuoji pasivazinet prie symens zinosi, kad jau valanda variakas gyvens maziau
- motokrosinis variantas skirtas sportui, nebent esi milijadriurius ir tau fasonas vazinet su "boeviku" i darba!
- jei vaziuoji rimciau, varikli perinkinesi bent karta i du sezonus. perinkinesi = didziaja dali viduriu keisi naujais!

Neimo krosinio moco, kol nepajutei, kad hardas tau nebe lygis, skraidai tik 20 m, o ne 40, kaip noretusi. Per "stala" persoki, taciau noretusi ore dar ir koki fokusa manekenams parodyt ir pan.

Cia mano pastebejimai is isgirstos teorijos. Pats nepatyres!
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

kadangi as labai nesnekus, tai vat kolega lyriskiau mano mintis isdeste :D +200 tasku, jei turiu teisie juos skirti :-k
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

as tai skaitau: ka cia blia, brytvininkui aiskinat? jei brytva,- tai litras, jei sudabrydis, tai pats labiausiai bojevykas! anie, kur civiliokai su lenpom, tai nevalina vabshche ir sveria kaip karve.
?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nevalntojai jus nelemti. Imkit nevalinanti 250cc ir pravaziuokit su vejaliu Grigiskiu tarsoj. Tada ziuresim kas valina, o kas nevalina!

emotikonas :Toilet paper rulez!: (cia apie Grigiskes)
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

blia su 250 ccm (pvz 4t, 33 kw. 96 kg)krosavyku grigiskese apsukes pora ratu ne tik nuo prakaito slapias buciau :rock:
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

_hey wrote:blia su 250 ccm (pvz 4t, 33 kw. 96 kg)krosavyku grigiskese apsukes pora ratu ne tik nuo prakaito slapias buciau :rock:
ka jie taip smarkiai valina
?
Post Reply