0-100 km/h
na kad cbr 600 rr va pvz raso kad 3,2w919 wrote:sian i darba atvaziavau su SV. review: labiausiai ka primena sedesena, minkstumas ir varavimas is anksciau bandytu tai butent dominatoriu.
patikrinau, 100 jama per 3.2 sek!
edit: patikrinau aisku internete, o ne tikrovej.
http://www.autkion.de/zzbikes/hondacbr6 ... 2007-2.htm
tai gal SV kiek per mazai?
edit: vo kur rauna
http://www.motomanai.lt/p-articles.id-897.back-1.html
ir
python Data: 11-06 17:06:33
Siemet isigijau visiskai nauja Triumph Rocket III. Fantastiskas motociklas !!! Super ispudziu patiriu daug daugiau, negu buvo galima tiketis. Lygiu tarp motociklu jam tikrai nera. Visos britvos, HD V-Road ar Kawasaki Vulcan2000 atrodo lyg skystablauzdziai astmatikai. Matau juos tik galinio vaizdo veidrodelyje. Smagu stebeti issiziojusius britvininkus, kai pamato tolstanti mano Rocket III uzpakalini 240 plocio rata...
less teeth, more tits.
tai ir 929 RR begejasi per 3, ir GSX-R 1000 ir tas pats Triumph Rocket III irgi begejasi per 3. sakyciau viskam, kas turi daugiau nei 50 AG ir svoris nesiekia 200 Kg, begejimasi iki 100 riboja tik sukibimas.
btw, bicas sakydamas "visos britvos", turbut neiskaiciuoja keleto gan greitu modeliu, ir, sakyciau, pervertina savo sugebejimus.
btw, bicas sakydamas "visos britvos", turbut neiskaiciuoja keleto gan greitu modeliu, ir, sakyciau, pervertina savo sugebejimus.
How do you get fast lap times? With ease.