Honda Valkyrie

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Honda Valkyrie

Post by Harli »

Parduodu Honda Valkyrie, 2000m, 1,5.
Daugiau info cia http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=58252

Mocas buvo lengvinamas, nuimtas priekis su stiklu. Prieki galima uzsideti, plius yra radija/cd ceinzeris. Visos detales kurias reikia uzdeti yra. Kaina siek tiek galima derinti. Skambinti nurodytu numeriu arba 868084402.
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

cia net ne traktorius, o Zilas :)
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

bet jo varinkelio garsas visai nedvasingas.. visai...
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

Bet vaziuoja smagiai, ir super daiktas ilgoms kelionems :)
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

ai, dar uzdejau minusa uz tai kad nenuejo i naujoku kanpeli, o iskart pradejo cia komercija uzsiiminet :)
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

io! nuo manes irgi minusas parein...
nei kas toks, nei is kur, o is karto mol: pirkitia, kainos brangs!
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

As dar tik bandau nagrinetis :)
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Harli wrote:As dar tik bandau nagrinetis :)
marsh y naujoku kanpely dosje pildyt! :evil:
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

IMHO nepasisekes bandymas lengvint.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

Buvo boxas gale ir priekis. Siaip ne sau ta moca pirkau, man Valkira siek tiek per sunkus, atsisedu, atsikeliu, bet vaziuot neisdristu :) Susikloste gyvenime tokia situacija, kad tiesiog sita moca reikia parduot, man jis nereikalingas, ir siaip zinau, kad i minusa jau dabar sokau... Siaip sudsejus viska, sutvarkius liuks variantas butu. Bet man rankos nekyla to daryt ir tada pardavinet.
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Yvl ? tau nelaikas upgreida daryt ? Garsa galima nesunkiai pataisyt su cobra dudom. (arba v&h jeigu gamina)
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Po raidouto link Jurbarko Yvl'as jam litrą (nors ir neišdrįso paprašyt, kad duočiau pralėkt :pazors: )!

:zx10r:
Last edited by efk0nas on 09 Jul 2007, 13:52, edited 1 time in total.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nelabai ka ten pataisysi, 6 cilindrai niekad nedirbs kaip du

Edit: o ir kaina didele, paciam vezantis toki pati ziloka galima gerokai pigiau pasiimt
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Nu siaip tu teisus. Uz tokia suma galima panasiu metu HD atsisiust...dar net apysveiki.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

ezhiukas wrote:nelabai ka ten pataisysi, 6 cilindrai niekad nedirbs kaip du

Edit: o ir kaina didele, paciam vezantis toki pati ziloka galima gerokai pigiau pasiimt
??? Techniskai tvarkyti nieko nereikia, gerai dirba viskas, reikia tik uzsideti spidometra, antra zibinta, stopa... As tik pasiuliau, yra gi tokjiu, kuriems tik Valkirijos reikia :)
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
Post Reply