mindaugasa wrote:tai, kad k6 nevalina jau buvo kazkur rashyta?!
skaitau valiniomo pojutis yra labai-subjektyviai-giliai-pasamonej-dvasingas-jausmas.
kita karta buna, kad pajunti begalini valinima ir paspaudes tapke kokiamn nors visiskam begemotui.
valinimo jausmui reikia: garsaus arba labai garsaus kriokimo, vejo apsaugos nebuvimo, gal sedesena itakoja ir dar gal kazkok (zinojimas, kad variklis yra dideles kubaturos arba galingas, taip pat padeda). tai va!
o tai zhek
karve vejio apsaugos neturi, arkliu turi, kriokia, sedesena normali, turetu valint
bet nevalina
?
i bedu kampeli rasyt?
mindaugasa wrote:tai, kad k6 nevalina jau buvo kazkur rashyta?!
skaitau valiniomo pojutis yra labai-subjektyviai-giliai-pasamonej-dvasingas-jausmas.
kita karta buna, kad pajunti begalini valinima ir paspaudes tapke kokiamn nors visiskam begemotui.
valinimo jausmui reikia: garsaus arba labai garsaus kriokimo, vejo apsaugos nebuvimo, gal sedesena itakoja ir dar gal kazkok (zinojimas, kad variklis yra dideles kubaturos arba galingas, taip pat padeda). tai va!
o tai zhek
karve vejio apsaugos neturi, arkliu turi, kriokia, sedesena normali, turetu valint
bet nevalina
?
i bedu kampeli rasyt?
gal parasyk. gal isitaisyk vejo apsauga, kad nuo gedos pasislepti??
!
edit: kriokimas tai ten toks abjotinas: muuuu-u-u-... . argi cia kriokimas?
storms wrote:
rekejo tau su maniskiu gsx1100g pralekt...
suprastum kas yra tikrasis valinimas
nu situo atveju buciau atragaves valinima, pagal kokybe labiausiai nutolusi nuo valdymo.
Kitaip tariant, GSXG yra pasaulio motas su maziausiu VLDMS/VLNMS ratio.