ieshkau darbo ble

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Post Reply
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

ieshkau darbo ble

Post by gonzas »

laba vakara. su ta salyga kad uzhkniso negaut algos, sian parasiau pareiskima iseit ish darbo radijoj :violent1:

jei kam reikia gerai liezuviu malancio, ilgamete patirti smegenu plovime ir proto pisime turincio, pr0fesionolioje garso aparaturoje, bei kabeliu tasyme nusimanancio, subrendusio ir simpatishko vyruko - darbuotojo, tai duokit zinoti :heyyou:

siaip reziduojama kaune, ale kai sheima mano kazhkur anapus, tai galeciau ir sostinej padirbeti :drinkers:


skelbimas rimtas ir bajku nereikia :partyman:

aciuuz demesi. otkatas garantuojamas :prayer:
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

otajciadabar?
sukos, alga tempia??
o tai pas konkurentu radija isitaisyt?
idirbi taigis jau turi gera?
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

jo. skaitau uzupio radijas - puikus darbadavys ! nia ?
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

blogai su algomis. bent jau kaune, radijo rinkoje - visai pravalas. darbuotojai tik ir laksto ratu, visi per tas pacias radijo stotis.

o algos nemokamos po 2-3 menesius. tai vat, ieshkausi kazhko :)
Post Reply