Cruisiniai batai

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Yvl wrote:
ble, suzinotum kiek laiko as ju laukiau kol prekiboja atsiras..
jei antradieni luiso kromely Kylyje nepakeis bo nebus ismieros - bus nostolei.. tada lieka Bremenas ir dar kazkokis kaimas pakeliui su luiso kromeliais...
Va va.. Aš kaip tik norėjau klaust, ar čia TIE batai. Nuoširdi užuojauta :dontknow:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Harli wrote:Mano tikrai ne 43 :) Siek tiek mazesne. Bet as noriu ne tokiu, as noriu kaubojisko tipo... Juk minejau ;-)
1. sita 43 kazkokia kastruota. mazdaug kaip 42 kokia..
2. aladinus turi didzhejus
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

mindaugasa wrote:neitema noriu paklausti: o visame siame baikerishkame reikale yra toks dalykas kaip mada? ta prasme, auksciau parduodami yvelo cheveryka imho yra amzinai amzini??
jeigu mados nera, tai cia labai gerai: ekonomija
taible... unitazai paziurek - nuo 1903-uju, kai Williamas H ir Arthuras D palaunchino pirmaji bicycla su enginu nedaug ir nusievoliucionavo dezaino prasme. ikanomyje ir nekitaip! nulis nostoliu del mados veju pokychiu!
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

taigi mada galioja tik visokiems supederastejusiems manekenams, tikri baikeriai rengiasi kaip ir pries simta metu :D
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

nu nu, prasyciau atsargiau apie manekenus, ibo mes gali ir snuki duot


emotikona pridedu :gayfight:
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

gonzas wrote:nu nu, prasyciau atsargiau apie manekenus, ibo mes gali ir snuki duot


emotikona pridedu :gayfight:
uztat tu baltu kerzu neturi kaip mano!
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

o tu neturi melynu kerzu, kuriu net zhegonskas pavydi
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

gonzas wrote:o tu neturi melynu kerzu, kuriu net zhegonskas pavydi
Mėlynus turiu aš :salut:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

pas tave ne kerzai, o mokasinai


rytoj paimi viska ish arvio kioskelio. pinigu duosiu siandien
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Harli wrote:
Yvl wrote:skaitau gal harli noretu puikiu batu? :roll:
Mano tikrai ne 43 :) Siek tiek mazesne. Bet as noriu ne tokiu, as noriu kaubojisko tipo... Juk minejau ;-)
isigijau, vakar diena jau vaiksciojau
pancho dela!! blin

pavydi?

didzhej
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

Aha :) Pagausiu ir numausiu, jei vaidinsi :duxina:
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

numausi? :-k
o kaip tada sexuotis reikes, be batu? ](*,)
=; galvojam is naujo...

SUSITINKAM IR KA?
:?: :?: :?:

didzhej
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

luisas pakeite. nebeparduodu.
tema lock!
User avatar
Harli
125cc tarp koju
Posts: 205
Joined: 08 Jul 2007, 16:10
Location: Pajurys

Post by Harli »

didzhej wrote:numausi? :-k
o kaip tada sexuotis reikes, be batu? ](*,)
=; galvojam is naujo...

SUSITINKAM IR KA?
:?: :?: :?:
Kaip ka? Galvok pats :roll:
Gali mesti gert, gali mesti rūkyt, bet gyvenimas nuo to nepagerėja...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

neatsakymas shia!
galvok da

didzhej
Post Reply