Vizorius

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Post Reply
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Vizorius

Post by wundis »

Susigadinau nuotaika siandien.
Nejaugi savo HJC salmui nerasiu kur nusipirkt vizoriu ?! ble.
modelis ZF-9, visi arba neturi arba netures arba tures pavasari ble.
liujyse ziurejau, nieko nera. :evil:
Poliruot nenoreciau, bo issikreips vaizdas, vaidensis masinos :(
Patarkit ka nors. Protingai.
+2/-14
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

ebay. arba per e-parduotuves uzsieniaus rinkose.

pvz: http://www.racevisors.co.uk/index.cfm/v ... /V-HJC-H05

o is cia suzinok, kad tas pats stiklas eina ir pas:
ZF-9, AC-10, CL12, CS-12, Symax and FG-12.

o cia pades ebay.

U welcome.

Pamatyk cia: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HJC-DARK ... enameZWDVW

didzhej
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

otaitau ! aciu uz mintis!

ajo. pliusas.
+2/-14
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

nu

(zinai, viskas imanoma, kaip laiko yra.. o susirinkimas neidomus!)

didzhej
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

(zinai, viskas imanoma, kaip laiko yra.. o susirinkimas neidomus!)
komentara supratau nevisiskai.
bet kokiu atveju, dabar labai idomu pasidare, tamsinti bei iridium vizoriai nakti negausiai patogu mm ? o kaip yra su silver vizorium ? tas pats ?
bo dabar sedziu ir galvoju, musiet dasimest dar pinigu ir jamt nauja salma nei moket ~40 svaru uz salma kuris tekainuoja 150 svaru ? is sito pasidaryciau salma keleiviui, o pats koke popsuhiska agv/shoei/suomy pajamciau. :-&
binara pridedu:
Image
+2/-14
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

mano Uvexo tamsintas vizorius. nakti zjbs! apie tai dar galetu W papasakot, bo pas ana analogishkas vizorius!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

tamsintas vizorsiu nakti yra visiskas meslas
turejau toki uvexa ir atsakau uz w
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

tai tamsintas taip taip, bet sidabrinis!
+2/-14
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

storms wrote:tamsintas vizorsiu nakti yra visiskas meslas
turejau toki uvexa ir atsakau uz w
ablaukas!

nieko tu neturejai ir nepisk proto, nes gausi ish tapkes!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

nebuvo sito?
Image
ar sito?
Image
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

lievatura!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

juodas vizorius net kartingais ir net prieblandoje vaziuoti yra visiskai ablavuxiskas sugalvojimas...

ne be reikalo ant jo buvo uzrasas "akording tu ukey LO! stryt not lygal"

Atsakau ir as uzu savo pasakyma.

Uztatai sakau, kad salma kuri pirkau vaziuoti kartingu turiu - vaziuotas du kart, jei kam idomu galiu pasidalinti uz siMbolini 65 svaru mokesti... turiu dabar rimta GOMOLOGUOTA, tuo tarpu anas tapo nereikalingas.

Salmo vaizda pridedu (Takachi vadinasi)
p.s. yra du vizoriai: tamsus (ispeiktas) ir baltas (belekokio grozio)...

http://www.jovarauskas.net/pictures/200 ... 428/00.jpg

didzhej
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

as tai pajamiau caberg rhyno su integruotu papildomu tamsiu stikliuku (taip vadinama double vision technologija). Visai neblogas sprendimas - nakti gali pasikelt, diena kai saule sviecia nusileist :)
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

o as naudoju fotoxromini antifogini inserta
labai geras
http://www.bikestop.co.uk/detail.php?id=1072
User avatar
Velnias
50cc tarp koju
Posts: 146
Joined: 02 Jul 2006, 11:22
Location: Kaunas

Post by Velnias »

as tai pajamiau caberg rhyno su integruotu papildomu tamsiu stikliuku (taip vadinama double vision technologija). Visai neblogas sprendimas - nakti gali pasikelt, diena kai saule sviecia nusileist
Turejau toki pati salma - man kai ackarikui buvo ideali iseitis - vienas salmas, vieni akiniai ir vienas vizorius visiems atvejams :) Be to dar atverciamas priekis, tylus ir patogus :thumbright:
Ackariko minusas kad is antifogo jokios naudos - vizorius nerasoja, ale akiniai rasoja dar labiau :)
Post Reply