Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
-
storms
- Dievo treneris
- Posts: 14138
- Joined: 27 Jun 2006, 09:29
- Location: Wilno
-
Contact:
Post
by storms »
nx?
-
efk0nas
- Slaideriu naikintojas
- Posts: 2497
- Joined: 01 Jul 2006, 09:11
- Location: Suostenie
Post
by efk0nas »
šiek tiek per brangiai kilometras gaunasi, kai per sezoną tik 2k teprisukau.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
-
El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
-
Contact:
Post
by El Traxo »
kodėl komentaruose nepaminėta, kad LITRAS!!! 998 nieka nesako...
How does you do?
-
tckd
- Dievas
- Posts: 10845
- Joined: 28 Feb 2007, 08:59
- Location: stotinis.
-
Contact:
Post
by tckd »
efk0nas wrote:šiek tiek per brangiai kilometras gaunasi, kai per sezoną tik 2k teprisukau.
benzo daug jama?
ar cia paveike Reno MX dvds ir an enduro eisi?

less teeth, more tits.
-
storms
- Dievo treneris
- Posts: 14138
- Joined: 27 Jun 2006, 09:29
- Location: Wilno
-
Contact:
Post
by storms »
renui -1 uz ragalio nekelima
ir dar -1 uz neperskambinima

-
tckd
- Dievas
- Posts: 10845
- Joined: 28 Feb 2007, 08:59
- Location: stotinis.
-
Contact:
Post
by tckd »
taigi matyt rankos nepakelia po istvermes ralio iki ragelio

less teeth, more tits.
-
ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
-
Contact:
Post
by ezhiukas »
reiskia neistvermingas visai

-
gonzas
- Recpeta
- Posts: 3603
- Joined: 24 Jun 2006, 10:50
- Location: Lietuva Tëvynë
-
Contact:
Post
by gonzas »
tai gaunasi kad jei nepakelia yra neishtvermingas. o jei neishtvermingas, tai ameba!
-
efk0nas
- Slaideriu naikintojas
- Posts: 2497
- Joined: 01 Jul 2006, 09:11
- Location: Suostenie
Post
by efk0nas »
Kol kas neis niekas. Gali būt, kad parduosiu ir cibuką, o pavasarį pasijamsiu kokį 10k vertės senesnį RR'ą ir tiek. Kol kas nžn.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
-
gonzas
- Recpeta
- Posts: 3603
- Joined: 24 Jun 2006, 10:50
- Location: Lietuva Tëvynë
-
Contact:
Post
by gonzas »
tai nebedziugina? nivalit jau ir sitas?
-
efk0nas
- Slaideriu naikintojas
- Posts: 2497
- Joined: 01 Jul 2006, 09:11
- Location: Suostenie
Post
by efk0nas »
Džiugina ir valyt.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
-
gonzas
- Recpeta
- Posts: 3603
- Joined: 24 Jun 2006, 10:50
- Location: Lietuva Tëvynë
-
Contact:
Post
by gonzas »
ponui gal irgi pas galvos daGtara?
-
Teo
- Daug griuves
- Posts: 2782
- Joined: 21 Jul 2007, 16:09
- Location: Vinius
Post
by Teo »
efk0nas wrote:Kol kas neis niekas. Gali būt, kad parduosiu ir cibuką, o pavasarį pasijamsiu kokį 10k vertės senesnį RR'ą ir tiek. Kol kas nžn.
kai visa žmonija progresuoja, tai tamsta sugalvojai regresuoti?