Iskilo tokis reikalas - reikia nupirkti 929 batareika be orginalios batareikos [daba nuo visai kito moto ideta]
gal kas zinot (ypac apeliuoju i du asmenis) modeli batareikos ar ismatavimus, zadu pirkti is kauno gatves.
buciuoju kanopeles
Batareika
Batareika
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
mano pirdai tai pakiso sita http://www.euroglobe.org/
bet ten ziurejau tik matmenys sumetyti. Jei pasiskambintum 2338995 tau parinktu pagal modeli.
bet ten ziurejau tik matmenys sumetyti. Jei pasiskambintum 2338995 tau parinktu pagal modeli.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
jei gabaritai batareikos dideli, tai pasiulysiu uz 50lt.
dabar apie batareikas: YTZ ir pan yra bendras batareiku zymejimas, nenurodantis gamintojo nei nieko kito.
skaicius, pvz. 10 yra talpa AH, rodanti, kiek ilgai jis laikys
o va kazkodel "shaltu amperu" (t.y. staro metu atiduodama srove) nerodo niekur. (jei pamenam senus laikus, tai rasydavo pvz 250-55 ir t.t. starto srove, talpa) kas leido man pasideti i kolekcija viena nauja YTZ6 batareika. YTZ, tai YTZ ir Ah toks koks reikia, o neprasuka! bo starto srove (aka "shalti amperai") per maza!
tay va!
dabar apie batareikas: YTZ ir pan yra bendras batareiku zymejimas, nenurodantis gamintojo nei nieko kito.
skaicius, pvz. 10 yra talpa AH, rodanti, kiek ilgai jis laikys
o va kazkodel "shaltu amperu" (t.y. staro metu atiduodama srove) nerodo niekur. (jei pamenam senus laikus, tai rasydavo pvz 250-55 ir t.t. starto srove, talpa) kas leido man pasideti i kolekcija viena nauja YTZ6 batareika. YTZ, tai YTZ ir Ah toks koks reikia, o neprasuka! bo starto srove (aka "shalti amperai") per maza!
tay va!
ten du ant prieisngu gatves kampu shopai:w919 wrote:tai kad cia vieni ir tie patys?
http://www.akumuliatoriai.lt//akumuimages/map.gif
kur kauno 28 ten mano siulyti didmenininkai.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: