Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 12 Oct 2007, 14:19
tai gal geriau dvirati pradziai, kad skilsu atsirastu
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 12 Oct 2007, 14:21
blin.. butu apsidraudus gyvybe keletui limonu - is karto efkuno litra nupirkciau, o daba... pinigai y bala tik bus...
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 12 Oct 2007, 14:22
ezhiukas wrote: tai gal geriau dvirati pradziai, kad skilsu atsirastu
dviratis yr. tiesiog anas nera pripazystamas kaip apskirtai naudotinas daiktas ukyje ar subines transportavimui
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 12 Oct 2007, 14:23
Yvl wrote: blin.. butu apsidraudus gyvybe keletui limonu - is karto efkuno litra nupirkciau, o daba... pinigai y bala tik bus...
u mean unt egsvalda?
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 12 Oct 2007, 14:23
skaitau racionaliausas sprendimas imt VT750 is Yvl, ir jam pakeist baika i didesni.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 12 Oct 2007, 14:23
axujiet! vien del kainos reiktu jamt toky!
tik kad apie kotrela gero zodzio dar girdet neteko..
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 12 Oct 2007, 14:31
Yvl wrote:
axujiet! vien del kainos reiktu jamt toky!
tik kad apie kotrela gero zodzio dar girdet neteko..
pasakysiu: aprilia - geras brandas
padejio?
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 12 Oct 2007, 14:36
storms wrote: pasakysiu: aprilia - geras brandas
padejio?
aprilia - geras
kotrela - shudinas
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 12 Oct 2007, 17:39
storms wrote: maniske i berga kesinosi
kesinsis isnaujio kai suremontuosiu
beja is bergo kampelio:
3adieni ajnu i akistata su buduliais tarpininkaujant teisesaugai
Tai jo. Tegu šoka visi - mažiau malkų gaus!
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Drakonas
125cc tarp koju
Posts: 172 Joined: 28 Sep 2007, 17:25
Location: Vilnius
Contact:
Post
by Drakonas » 13 Oct 2007, 10:12
kaip supratau patarimu nulis..kalciau uz tai visiems minusa...ale tiek to..
vaziuoju i aprilia ten gal daugiau info gausiu...
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 13 Oct 2007, 16:05
Ką čia tau patars, kai kiekvienas turi vis kitokią patirtį, kuri jam atrodo teisingiausia? Aš va noriu užgarantuot, kad geriausia pradžiai yra koks street'as kaip mano cb-500: ir man labai patiko su juo mokytis, ir mano 162cm ūgio mergytei su juo nėr jokių problemų.
Bet kiekvienam gi savo pagal norus ir poreikius..
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 14 Oct 2007, 00:18
Shadow wrote: tik 230 kg
TIK? Vaje, praktiskai dviratis!
Добро пожаловать нахуй
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 14 Oct 2007, 00:21
w919 wrote: o atkelt tai cia reiskia ka?
Aiskinu:
- prieni prie moco is kaires puses
- pasilenki, desine ranka imi uz duslerkes
- kaire imi uz pakojo
- istiestom rankom ir tiesia nugara stojiesi
- keli moca virs galvos
Va cia yra "atkelti"!
Добро пожаловать нахуй
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 14 Oct 2007, 00:23
Yvl wrote: kamentarai sekantys:
a kategorijos ner
dviraciu vaziuot skillsu ner
dar komentuot?
gaus vespa ar qing-qi ir bus ramu! tashkas
Matos drakonas drabu namie mazai gauna, kad durnos mintys i galva lenda. Skaitau, turi jai padaryt vaika, kad nesamoniu negalvotu ir sedetu namie.
Minusu nepriimu.
Добро пожаловать нахуй
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138 Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius
Post
by w919 » 14 Oct 2007, 11:07
Renaz wrote: w919 wrote: o atkelt tai cia reiskia ka?
Aiskinu:
- prieni prie moco is kaires puses
- pasilenki, desine ranka imi uz duslerkes
- kaire imi uz pakojo
- istiestom rankom ir tiesia nugara stojiesi
- keli moca virs galvos
Va cia yra "atkelti"!
emotikona jau imete
nepykit .
How do you get fast lap times? With ease.