Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 23 Aug 2007, 14:08
keiciu padeka i sita zaidima. dekoju greitai, nuosirdziai ir kokybiskai, bo niekur geimso nerandu
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 23 Aug 2007, 14:21
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 23 Aug 2007, 14:50
kazkokia mačilovka..
—
didzhej
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 23 Aug 2007, 14:52
stalkeris mane užvilko daug labiau (turint galvoje, kad buvau achujenas fanas medalio ir COD)
p.s. kai vistik gausi tai nespausk - pasidalink
edit: o šito nemėginai ed2k://|file|(Zobkiv)PC%20GAME%20-%20CALL%20OF%20DUTY%204%20MODERN%20WARFARE.iso|2806736896|322866457DA197452CE4ABF50E19C5FF|/
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 23 Aug 2007, 15:17
pas mane stalkeris isgyveno lygiai 1 d
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 23 Aug 2007, 15:19
storms wrote: pas mane stalkeris isgyveno lygiai 1 d
riebus minusas už tai kad nieko nesupranti...
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 24 Aug 2007, 11:27
This item will be released on 30 Nov 2007.
tai jeigu ir rasi kokią betą, tai bus bugavota, lūžtanti ir gadinanti nuotaiką
reikia laukci - gal kalėdų senis nudaunlaudins ir iškeps dvd
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 24 Aug 2007, 11:31
Teo wrote: This item will be released on 30 Nov 2007.
tai jeigu ir rasi kokią betą, tai bus bugavota, lūžtanti ir gadinanti nuotaiką
reikia laukci - gal kalėdų senis nudaunlaudins ir iškeps dvd
jioble
radau sita infa
...
laukiam
skaitau gal L2 pasijungt reikia...
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 15 Oct 2007, 11:10
jau yra demuškė. 1,5 Gb
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 15 Oct 2007, 11:21
laukiam pilno
berods gruody iseina
beja perejau arma
nelabai patiko
taipogi parsisiunciau airborne, bet dar neinstalinau
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 15 Oct 2007, 13:28
beja
jei turi demo versija, gal mestelk ja i ftp idant man imones pinigu ant neto veltui leist nereiketu
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 16 Oct 2007, 09:40
teo [pareina - uz tai , kad neidejio demo COD4
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 16 Oct 2007, 09:47
storms wrote: teo [pareina - uz tai , kad neidejio demo COD4
ble, kantrybės! galvoji lengva parpūsti 1,5 gb failą iš užsienio geimerių saitų, kurie pastoviai lūžta arba būna perkrauti, nepalaiko resiuminimo ir dar su greičiu iki 35 kb/s ?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 16 Oct 2007, 09:52
tai taip rekejio ir sakyt!
as pac parsipusiu. i ftp prasiau padet nes maniau kad tu ji jau turi!
o pas mane downloadas is ten apie 7 mb/s ajna
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 16 Oct 2007, 10:51
storms wrote: tai taip rekejio ir sakyt!
as pac parsipusiu. i ftp prasiau padet nes maniau kad tu ji jau turi!
o pas mane downloadas is ten apie 7 mb/s ajna
jei viskas gerai, tai namie turėtų būti iki vakaro