GPS

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

GPS

Post by tckd »

dairausi GPS..

Garmina pirkt?
gal kas zino kuo skiriasi 400, 500, 550? (apart zemelapiu neiziuriu skirtumu)
less teeth, more tits.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

skaitau kad garminui paskui bashliuosi uz zemelapius... gal tomtom koki ziurek?
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

o gal hmm vascie
yra koks nedidelis hmm ir kad laikytu ilgai?* :-k

nes norai ir motociklint, ir dviratint, ir snieglentint..
less teeth, more tits.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

skaitau situomi klausimu neseniai buvo ikurtas grupsas omnitel.navigacija
ten nemazai info ir patarimu gautum* skaitau...

*su salyga kad newsgrupai tamstai nera kosmine technologija
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Yvl wrote:skaitau situomi klausimu neseniai buvo ikurtas grupsas omnitel.navigacija
ten nemazai info ir patarimu gautum* skaitau...

*su salyga kad newsgrupai tamstai nera kosmine technologija
vava, tą patį norėjau pasiūlyti.
Pats vartoju Nokia N80+Nokia LD-3W+TomTom. Atrodo maždau taip:
Image
How does you do?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

noreciau pasakyti, kad nokijoj tomtomas gerai, jei:
vaziuoji tik keliais su masina, esi toliaregis ir turi puikia klausa
kitais atvejais sis sprendimas netinka
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Jei nori off-road reikia magelan (zr.enduro foruma)
jei nori gatvemis, tinka ir Ericsson/Nokia instaliuojamas TOM TOM

Jei nori pigiau... yra Garmin'as uz 1200 LT
bet tai modelio nepamenu.

didzhej
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

storms wrote:noreciau pasakyti, kad nokijoj tomtomas gerai, jei:
vaziuoji tik keliais su masina, esi toliaregis ir turi puikia klausa
kitais atvejais sis sprendimas netinka
kad telefonas netinka būti kabinamas ant moco - sutinku (nors kartais ir norisi užsikabinti). Dėl visų kitų punktų - nesutinku :P
How does you do?
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

o as kabinau savo erik'a - visiskai geras dalykas!
Antanele i kisene, telefonas ant akiu... diortinimas po polnoi.
Dar buvau ausine isikises, kad girdeciau tuos juokingus: ... make u turn if possible... arba ... exit ahead... :)

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »


didzhej
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

dj thanks tema zinoma..
less teeth, more tits.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

sprendziu dilema maybe this ojne:*

Image

su salyga kad noriu universalaus.. (durnas bet gi nepirksiu dvie..)
less teeth, more tits.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

prikeliu tema. Suprantu kad suamebejau ir gausiu minusu uz tokio nedvasingo irenginio naudojima. Bet visgi idomu ka reiktu rinktis matasyklui navigacijai po Europa - tiek vakaru, tiek rytu. Ateityje gal but ir po lt miskus su endurke. Garmin zumo 400,500,550? Tom tom rider, rider2? Magelan crossover? Kaip su zemelapiais situacija?
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

visi pamineti berods acparus H20
Garmin mapu yra ( nemokamai :-$ ), kitu nzn
endurinant naudoju LT-topo mapa
tai uztarciau Zumo.. modelis tai skonio ir pinigu reikalas skaitau.
less teeth, more tits.
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

Siulyciau pasidairyti kokio pigaus PocketPC'iuko. Tik reikes i gandona ikisti, kad nardyti galetum.

Is GPS'u rekomenduociau Wintec WBT-201 LX. Jis turi savo vidine atminti ir irasineja tavo kelia (iki ~190k tasku). Irasinejamas konfiguruojamas (pagal laika, greiti, atstuma, kampa arba keli is siu). Yra softas pridetas, galima konvertuoti i kitus formatus (pvz. Google Earth), taip pat geocodinti nuotraukas (nuotraukai suteikiama koordinate pagal GPS ir nuotraukos laika).

Manau sie du irenginukai pigiausias sprendimas. Be to softo pasirinkimas didelis. Noresi turesi TomTom arba rastrini rusiska, LT topo ir t.t.
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
Post Reply