labadiena,
mašina ne mano, aš tik skelbimą įdėjau.
Teko pravažiuot su naujai įgytu draugo `98 dominatorium (o jis apie matacyklas nesupranta išvis nieko:) iškilo tokis klausimas:
Važiuojant didesniu greičiu (tarkim nuo 60kmh), laikant >4000 rpm viskas gerai, jeigu numeti apsukas iki <3000 rmp motoras pradeda tampytis, trūkčioti ir matacyklas nenori važiuot, rinkt apsukų. Važiuojant mažu greičiu viskas kaip ir gerai. Kas galėtų būti? tiesa, lenciūgas biškum laisvokas, gal dėl to? galvoju, kad paskirstymo grandinę reiktų patempti. o gal čia normalus vienkaušio elgesys?