labadiena,
palaimejau pora tenderiuku.
abieju man gal ir nereik (siaip tai neaisku ar sius aplamai, vienas is ju).
sakau gal kas nori?
1. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... %3AMT%3A11
2. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... %3AMT%3A11
kombezai
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
gerb. mindaugai, senai gerais laikais, butum pripazintas spekuliantu ir gautum sroka uslovanai!
va kartai dabar pagalvoju, jei landsbergis nebutu suygrioves CCCP, kaip partiaj ir liaudis reguliuotu interneta? Pulas?
1. kaip kinija?
2. isvis nebutu ineto?
3. Butu sukurtas CCCP.net kur visaszinutes cenzuruotu КГБ?
?
va kartai dabar pagalvoju, jei landsbergis nebutu suygrioves CCCP, kaip partiaj ir liaudis reguliuotu interneta? Pulas?
1. kaip kinija?
2. isvis nebutu ineto?
3. Butu sukurtas CCCP.net kur visaszinutes cenzuruotu КГБ?
?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: kombezai
antras toks indomusmindaugasa wrote:labadiena,
palaimejau pora tenderiuku.
abieju man gal ir nereik (siaip tai neaisku ar sius aplamai, vienas is ju).
sakau gal kas nori?
1. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... %3AMT%3A11
2. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... %3AMT%3A11
siusi i n LT?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: