turiu atliekama galines pakabos amortiko jungti (link), kuri 04/05 metu cbr1000rr ejo kaip HRC item'sas ruosiant varzyboms (ilgesne, keicia progresija), 06-ais tapo stock'u.
aha!
Na kaip zinia 1997~ m Doohano Honda turejo 190hp (klausimas ar rwhp ar on the crank). Tai siuolaikinis motas su pakeistu ismetimu ir PCIII jau nebedaug atsilieka kaip sakant...mindaugasa vol.2 wrote:tai motosportas ir stumia viska i prieki
skaitau gal dabartinis sportbaikas is parduotuves apvaziuotu kokiu 1995-u motogp?