aparac !
patiko, kad galima (?) jungt prie giroskopinio ir akceleracijos davikliu (cia aisku ne motocikle).
Labai grazus daigtas
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
