MotoGP 2008

Viskas apie motociklų sportą
Post Reply
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

MotoGP 2008

Post by w919 »

2008-ųjų MotoGp Tvarkaraštis
(Etapas, Data, Šalis, Trasa)

1. Kovo 9, Kataras, Losail
2. Kovo 30, Ispanija, Jerez de la Frontera
3. Balandžio 13, Portugalija, Estoril
4. Gegužės 4, Kinija, Shanghai
5. Gegužės 18, Prancūzija, Le Mans
6. Birželio 1, Italija, Mugello
7. Birželio 8, Ispanija, Catalunya
8. Birželio 22, Didžioji Britanija, Donington Park
9. Birželio 28, Olandija, Assen
10. Liepos 13, Vokietija, Sachsenring
11. Liepos 20, JAV, Laguna Seca
12. Rugpjūčio 17, Čekija, Brno
13. Rugpjūčio 31, San Marinas, Misano
14. Rugsėjo 14, JAV, Indianapolis
15. Rugsėjo 28, Japonija, Motegi
16. Spalio 5, Australija, Phillip Island
17. Spalio 19, Malaizija, Sepang
18. Spalio 26, Ispanija, Ricardo Tormo –Valencia
Last edited by w919 on 29 Feb 2008, 15:25, edited 2 times in total.
How do you get fast lap times? With ease.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Re: MotoGP 2008

Post by w919 »

Stoneris pagerino rato rekorda naktiniuose Kataro bandymuose.

http://www.visordown.com/motorcyclenews ... /3838.html

---

Ir geras komentaras po nuotrauka.

Image

Toseland's looking good - not sure about the paint scheme...



:D
Last edited by w919 on 29 Feb 2008, 15:25, edited 1 time in total.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

De Punietas kuo toliau, tuo graziau vaziuoja
Kodels Toselanda apsauke yorkshirmenu? jis gi islandofmenas. moco isdazymas tai nznz, as su balioneliu graziau nupusciau.
o Stoneris pavare rekorda, bo kaip twistofthewrist pasiskaite: tamsoje maziau kreipi demesi i kelio smulkmenas ir geriau gaunasi vaziuoti.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Ka jis ten pagerino - huizn

(Best Pole: Valentino Rossi - 1'55.002).


Paeme practise sesija ir nelygino jos su best time o tik su circuit event recordu...piaras popsas?

O bet taciau, Malaisijoje ir Jereze (jei neklystu) jau buvo pagerinti praeitu metu lap times nes tiesiog progresuoja motai, technologijos ir laikai mazeja. Idomu bus paziureti kaip jie nakti vaziuos pirma etapa.
Image
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

ar jaumonejau, kad vale best eva will eva by?
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

for sure!
Image
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

stoneris nugales.
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

T.W.O. zurnale (kur w praveze kontrabanda) ishsakyta idomi mintis, kad seniem pirdunam (aka edwards, cheka ir dalinai rossi) siandien sunku kariauti su jaunuomene todel, kad seniai pilotavimo igudzius issiugde be jokiu elektroniku ir jiems sunku atsiduoti traukos kontroles ir kt. sistemu malonei.

o jaunimas suka rankena uzsimerke ir tiek.
kadangi tie, kurie atejo is 125 ir net 250ccm lengvai adaptuojasi, mat zemesnese klasese mocai neturi galios pertekliaus. anie nesigasdino persukti rankena, ir dabar nesigasdina

seniai gi buva iprate viska kontroliuoti patys, rankeneles pasukimu.

va!
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

seniams respektas! :mp1:
Image
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

su salyga kad temoja apie WSBK toki klausima jau uzdaviau, uzdosiu ji ir cia:
skaitytojai teiraujasi, kokie televizijos analai rodys MotoGP kvalifikacijes/rungtyniu translecyjas gyvai ? :-k
+2/-14
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

wundis wrote:su salyga kad temoja apie WSBK toki klausima jau uzdaviau, uzdosiu ji ir cia:
skaitytojai teiraujasi, kokie televizijos analai rodys MotoGP kvalifikacijes/rungtyniu translecyjas gyvai ? :-k

Reik tiketis Eurosportas kaip visuomet...
Image
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Nepaslaptis, kad sy savaitgali prasideda MotoGP. Daugeliui nepaslaptis ir, kad pirmosios lenktynes vyks nakti. Ta proga, toks mini foto-preview, kad zinotumet ko tiketis :)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
nepykit, ne specas
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

afyget notraukos ! pareina pliusas.
+2/-14
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

wundis wrote:afyget notraukos ! pareina pliusas.
man primena Playstation. :)
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

wundis wrote:afyget notraukos ! pareina pliusas.
paskatintas pliuso paprashiau w, kad savo minties galia padailintu ir ishdidintu nuotraukas iki normalesnio dydzhio :D rezultata pamatysite paspaude magishkaji "refresh" mygtuka ;-)
nepykit, ne specas
Post Reply