Bûk matomas !
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
siulyciau pradziai visokiems pradinukams isversti i lietuviu kalba ir paplatinti informacija apie tipines avarijas, pavojingas situacijas, i ka atkreipti demesi vazinejant ir pan. Tokios medziagos namu kompe pas mane buvo kazkiek sukaupta. Tik klausimas kas apsiims versti. Manau jei kas apsiimtu butu galima paderinti su mindazu kad isspausdintu moto+. Be to reiktu skatinti zmones vazinet su apranga, salmu ir nelakstyti mieste. Manau pradeti reikia nuo saves, o ne kaltint auto vairuotojus. Didziosios dalies avariju visgi galime isvengti vazinedami atsakingai.
- Shadow
- Aukstadvario dievas
- Posts: 1405
- Joined: 21 Aug 2007, 19:32
- Location: Nepriklausomas vienkiemis
Galima daryti:
1. Soc. reklame per TV. Labai brangu vienas dalykas, kitas dalykas institucijos finansuojancios tokias reklamas, leidzia kiek zinau jas del automobiliu.
2. Soc. reklamos stendai. Kiek zinau, cia reikia tartis su firmomis turinciomis stendus. Jei stendas laisvas, tai turetu det socialine reklama, nes uz soc. reklamas, bent jau anksciau savivaldybes mokesèio neimdavo.
3. Internetinis puslapis su istaskytomis smegenimis, lavonu statistika ir pan. Mesti ji i visas bangas, motomanus ir panasius psl.
4. Skatinti policija daryti reidus/pasalas i esancias jaunuju mirtininku susitikimu vietas kur vartojamas alkoholis. Tegul gerai trumpina juos uz vairavima neblaiviems. Skatinimas lygu pranesimui i policija, kad tokioj tokioj vietoj dabar su moto transportu kartu vartojamas alkoholis, atvaziuokit.
4. Aktyvios radijo reklamos. Velgi nemazi pinigai manau.
5. Straipsniai laikrasciuose ir zurnaluose. Velgi - brangu.
Bjauriausias dalykas, kai visuomene neskiria britvu ir cioperiu. Ne esme, kad dazniausiai visos avarijos del britvu kaltes, cioperiai irgi "kalti" lieka, muset del to, kad apskritai jie yra. Siulau akcija visuomenei "britva ir cioperis: atpazinkime ir supraskime pavojus bei rizika".
1. Soc. reklame per TV. Labai brangu vienas dalykas, kitas dalykas institucijos finansuojancios tokias reklamas, leidzia kiek zinau jas del automobiliu.
2. Soc. reklamos stendai. Kiek zinau, cia reikia tartis su firmomis turinciomis stendus. Jei stendas laisvas, tai turetu det socialine reklama, nes uz soc. reklamas, bent jau anksciau savivaldybes mokesèio neimdavo.
3. Internetinis puslapis su istaskytomis smegenimis, lavonu statistika ir pan. Mesti ji i visas bangas, motomanus ir panasius psl.
4. Skatinti policija daryti reidus/pasalas i esancias jaunuju mirtininku susitikimu vietas kur vartojamas alkoholis. Tegul gerai trumpina juos uz vairavima neblaiviems. Skatinimas lygu pranesimui i policija, kad tokioj tokioj vietoj dabar su moto transportu kartu vartojamas alkoholis, atvaziuokit.
4. Aktyvios radijo reklamos. Velgi nemazi pinigai manau.
5. Straipsniai laikrasciuose ir zurnaluose. Velgi - brangu.
Bjauriausias dalykas, kai visuomene neskiria britvu ir cioperiu. Ne esme, kad dazniausiai visos avarijos del britvu kaltes, cioperiai irgi "kalti" lieka, muset del to, kad apskritai jie yra. Siulau akcija visuomenei "britva ir cioperis: atpazinkime ir supraskime pavojus bei rizika".
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
pasakysiu savo nuomone - esi durna per visa pilva. kaip tik del tokiu kaip tu ir vyrauja bloga visuomenes nuomone.Shadow wrote:Galima daryti:
1. Soc. reklame per TV. Labai brangu vienas dalykas, kitas dalykas institucijos finansuojancios tokias reklamas, leidzia kiek zinau jas del automobiliu.
2. Soc. reklamos stendai. Kiek zinau, cia reikia tartis su firmomis turinciomis stendus. Jei stendas laisvas, tai turetu det socialine reklama, nes uz soc. reklamas, bent jau anksciau savivaldybes mokesčio neimdavo.
3. Internetinis puslapis su istaskytomis smegenimis, lavonu statistika ir pan. Mesti ji i visas bangas, motomanus ir panasius psl.
4. Skatinti policija daryti reidus/pasalas i esancias jaunuju mirtininku susitikimu vietas kur vartojamas alkoholis. Tegul gerai trumpina juos uz vairavima neblaiviems. Skatinimas lygu pranesimui i policija, kad tokioj tokioj vietoj dabar su moto transportu kartu vartojamas alkoholis, atvaziuokit.
4. Aktyvios radijo reklamos. Velgi nemazi pinigai manau.
5. Straipsniai laikrasciuose ir zurnaluose. Velgi - brangu.
Bjauriausias dalykas, kai visuomene neskiria britvu ir cioperiu. Ne esme, kad dazniausiai visos avarijos del britvu kaltes, cioperiai irgi "kalti" lieka, muset del to, kad apskritai jie yra. Siulau akcija visuomenei "britva ir cioperis: atpazinkime ir supraskime pavojus bei rizika".
How do you get fast lap times? With ease.
zodziu ir vel skatinti neapykanta kazkam.. pizdiec ideja..Shadow wrote:Bjauriausias dalykas, kai visuomene neskiria britvu ir cioperiu. Ne esme, kad dazniausiai visos avarijos del britvu kaltes, cioperiai irgi "kalti" lieka, muset del to, kad apskritai jie yra. Siulau akcija visuomenei "britva ir cioperis: atpazinkime ir supraskime pavojus bei rizika".
del avariju dazniausiai yra kalti vairuotojai, o ne brytva ir ne cioperis.. taip pat ir su masinom.. ne BMW kaltas, o dundukas uz jo vairo..
nepykit, ne specas
- Shadow
- Aukstadvario dievas
- Posts: 1405
- Joined: 21 Aug 2007, 19:32
- Location: Nepriklausomas vienkiemis
Prie ko neapykantos cia skatinimas? Blemba, kiek buna, kad specialiai blokuoja, kad nepravaziuotum. Nes jei vieni laksto su britvom, tai reiskias visi motociklai neiskiriant ne vieno yra beda.nepykit wrote:zodziu ir vel skatinti neapykanta kazkam.. pizdiec ideja..Shadow wrote:Bjauriausias dalykas, kai visuomene neskiria britvu ir cioperiu. Ne esme, kad dazniausiai visos avarijos del britvu kaltes, cioperiai irgi "kalti" lieka, muset del to, kad apskritai jie yra. Siulau akcija visuomenei "britva ir cioperis: atpazinkime ir supraskime pavojus bei rizika".
del avariju dazniausiai yra kalti vairuotojai, o ne brytva ir ne cioperis.. taip pat ir su masinom.. ne BMW kaltas, o dundukas uz jo vairo..
Pritariu eziui, sito reikia pradeti mokyti mokykloje. Idiegti supratima apie transporto priemones, ir atsakomybe vairuojant bet kokia is ju.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Turiu siektiek infos is MCN parodos, bet pakankamai pavirsutiniska ji.. Jei nesunku atsiusk ka turi man mail'u arba ymesk y FTP.ezhiukas wrote:siulyciau pradziai visokiems pradinukams isversti i lietuviu kalba ir paplatinti informacija apie tipines avarijas, pavojingas situacijas, i ka atkreipti demesi vazinejant ir pan. Tokios medziagos namu kompe pas mane buvo kazkiek sukaupta. Tik klausimas kas apsiims versti. Manau jei kas apsiimtu butu galima paderinti su mindazu kad isspausdintu moto+. Be to reiktu skatinti zmones vazinet su apranga, salmu ir nelakstyti mieste. Manau pradeti reikia nuo saves, o ne kaltint auto vairuotojus. Didziosios dalies avariju visgi galime isvengti vazinedami atsakingai.
Del isspausdinimo motopliuse problema ta, kad jis iseis tik po triju menesiu, t.y. sezonui jau ypusejus.. Aisku yra ir kitas variantas - Automoto, tik jie kaipo mazina motocikliniu straipsniu skaiciu pastaruoju metu..
nepykit, ne specas
Dar pagalvojau, kad galima pasinaudot shita ideja ir surengt laaabai leta masini pravaziavima per miesta(su palicijos palyda, visokiais ten savivaldybes leidimais ir t.t.) panasioj ekipiruotej.
Skaitau ziniasklaidos demesio irgi netruktu...
Skaitau ziniasklaidos demesio irgi netruktu...
Peace ДА!
Renas kazkada yra pasakes kazkaip panasiai
kad vaziuoja mieste taip lyg jo nepastebetu niekas iskart
As irgi laikausi sio principo/
an 50 (saugaus greicio) + pastabdzius + pilna apranga = labai tiketina nemirtinos traumos
tai mano pointai pradziai pradet nuo motociklininku:
a)apranga (su triusikais laimesi Metu buratina!)
b)jaunimo/pradedanciuju/atgimusiu svietimas (neskubek ir busi pirmas!)
c)esi kiec lenktyninks? (ateik persimesk su stormsu trasoj)
galima skelbti per visus forumus, newsus, www ir pan
kad vaziuoja mieste taip lyg jo nepastebetu niekas iskart
As irgi laikausi sio principo/
an 50 (saugaus greicio) + pastabdzius + pilna apranga = labai tiketina nemirtinos traumos
tai mano pointai pradziai pradet nuo motociklininku:
a)apranga (su triusikais laimesi Metu buratina!)
b)jaunimo/pradedanciuju/atgimusiu svietimas (neskubek ir busi pirmas!)
c)esi kiec lenktyninks? (ateik persimesk su stormsu trasoj)
galima skelbti per visus forumus, newsus, www ir pan
less teeth, more tits.
easyYvl wrote:Dar pagalvojau, kad galima pasinaudot shita ideja ir surengt laaabai leta masini pravaziavima per miesta(su palicijos palyda, visokiais ten savivaldybes leidimais ir t.t.) panasioj ekipiruotej.
Skaitau ziniasklaidos demesio irgi netruktu...
netgi policijos palydos nebutina, nes tau siaip vaziuoti nedraudziama, kodel vaziuoja kartu kiti tu pvz nezinai
dviratininkai tai daro kiekvieno menesio paskutini penktadieni "critical mass"
mint linksma, ziurovams patinka, ypac kai lyja arba sninga, bet ten labiau ideja kad "tu irgi gali (nesedet masinoj)"
o ziniasklaida susidomi tik kai koks cirkas ivyksta, pvz kai mentai nusprendzia kad uzteks ir pradeda semt ir det su dviraciais i buda.
less teeth, more tits.
nesankcionuota kolona issauks ir neigiama reakcija. kaip, beje, ir sankcionuota - esu is autokolegu girdejes ne viena nusiskundima del sezono atidarymo/uzdarymo kolonu.tckd wrote: easy
netgi policijos palydos nebutina, nes tau siaip vaziuoti nedraudziama, kodel vaziuoja kartu kiti tu pvz nezinai![]()
dviratininkai tai daro kiekvieno menesio paskutini penktadieni "critical mass"
mint linksma, ziurovams patinka, ypac kai lyja arba sninga, bet ten labiau ideja kad "tu irgi gali (nesedet masinoj)"
o ziniasklaida susidomi tik kai koks cirkas ivyksta, pvz kai mentai nusprendzia kad uzteks ir pradeda semt ir det su dviraciais i buda.
sutinku kad bet koks demesys irgi demesys, taciau BET KOKIO demesio ir taip turime per akis. ar ne?
How do you get fast lap times? With ease.
matai, sitas zboru klausimas kilo kai pe rpernyksti atidaryma buvo darbo diena sestadienis ir buvo didele beda.. o ir tikrai nesurinksim kolonos bent artimos skaiciumi zboru kolonaiw919 wrote:nesankcionuota kolona issauks ir neigiama reakcija. kaip, beje, ir sankcionuota - esu is autokolegu girdejes ne viena nusiskundima del sezono atidarymo/uzdarymo kolonu.
Peace ДА!