Bûk matomas !

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

siulyciau pradziai visokiems pradinukams isversti i lietuviu kalba ir paplatinti informacija apie tipines avarijas, pavojingas situacijas, i ka atkreipti demesi vazinejant ir pan. Tokios medziagos namu kompe pas mane buvo kazkiek sukaupta. Tik klausimas kas apsiims versti. Manau jei kas apsiimtu butu galima paderinti su mindazu kad isspausdintu moto+. Be to reiktu skatinti zmones vazinet su apranga, salmu ir nelakstyti mieste. Manau pradeti reikia nuo saves, o ne kaltint auto vairuotojus. Didziosios dalies avariju visgi galime isvengti vazinedami atsakingai.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Shadow wrote:Ir jokiom socialinem reklamom neismusi to is galvos.[/b]
Tokis posakis yra "Rome wasn't built in a day"; aisku, vairavimo kulturos pagerejimas neivyks per diena, bet pradet kazkur tai reikia.
+2/-14
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Galima daryti:
1. Soc. reklame per TV. Labai brangu vienas dalykas, kitas dalykas institucijos finansuojancios tokias reklamas, leidzia kiek zinau jas del automobiliu.
2. Soc. reklamos stendai. Kiek zinau, cia reikia tartis su firmomis turinciomis stendus. Jei stendas laisvas, tai turetu det socialine reklama, nes uz soc. reklamas, bent jau anksciau savivaldybes mokesèio neimdavo.
3. Internetinis puslapis su istaskytomis smegenimis, lavonu statistika ir pan. Mesti ji i visas bangas, motomanus ir panasius psl.
4. Skatinti policija daryti reidus/pasalas i esancias jaunuju mirtininku susitikimu vietas kur vartojamas alkoholis. Tegul gerai trumpina juos uz vairavima neblaiviems. Skatinimas lygu pranesimui i policija, kad tokioj tokioj vietoj dabar su moto transportu kartu vartojamas alkoholis, atvaziuokit.
4. Aktyvios radijo reklamos. Velgi nemazi pinigai manau.
5. Straipsniai laikrasciuose ir zurnaluose. Velgi - brangu.

Bjauriausias dalykas, kai visuomene neskiria britvu ir cioperiu. Ne esme, kad dazniausiai visos avarijos del britvu kaltes, cioperiai irgi "kalti" lieka, muset del to, kad apskritai jie yra. Siulau akcija visuomenei "britva ir cioperis: atpazinkime ir supraskime pavojus bei rizika".
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Shadow wrote:Galima daryti:
1. Soc. reklame per TV. Labai brangu vienas dalykas, kitas dalykas institucijos finansuojancios tokias reklamas, leidzia kiek zinau jas del automobiliu.
2. Soc. reklamos stendai. Kiek zinau, cia reikia tartis su firmomis turinciomis stendus. Jei stendas laisvas, tai turetu det socialine reklama, nes uz soc. reklamas, bent jau anksciau savivaldybes mokesčio neimdavo.
3. Internetinis puslapis su istaskytomis smegenimis, lavonu statistika ir pan. Mesti ji i visas bangas, motomanus ir panasius psl.
4. Skatinti policija daryti reidus/pasalas i esancias jaunuju mirtininku susitikimu vietas kur vartojamas alkoholis. Tegul gerai trumpina juos uz vairavima neblaiviems. Skatinimas lygu pranesimui i policija, kad tokioj tokioj vietoj dabar su moto transportu kartu vartojamas alkoholis, atvaziuokit.
4. Aktyvios radijo reklamos. Velgi nemazi pinigai manau.
5. Straipsniai laikrasciuose ir zurnaluose. Velgi - brangu.

Bjauriausias dalykas, kai visuomene neskiria britvu ir cioperiu. Ne esme, kad dazniausiai visos avarijos del britvu kaltes, cioperiai irgi "kalti" lieka, muset del to, kad apskritai jie yra. Siulau akcija visuomenei "britva ir cioperis: atpazinkime ir supraskime pavojus bei rizika".
pasakysiu savo nuomone - esi durna per visa pilva. kaip tik del tokiu kaip tu ir vyrauja bloga visuomenes nuomone.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Shadow wrote:Bjauriausias dalykas, kai visuomene neskiria britvu ir cioperiu. Ne esme, kad dazniausiai visos avarijos del britvu kaltes, cioperiai irgi "kalti" lieka, muset del to, kad apskritai jie yra. Siulau akcija visuomenei "britva ir cioperis: atpazinkime ir supraskime pavojus bei rizika".
zodziu ir vel skatinti neapykanta kazkam.. pizdiec ideja..
del avariju dazniausiai yra kalti vairuotojai, o ne brytva ir ne cioperis.. taip pat ir su masinom.. ne BMW kaltas, o dundukas uz jo vairo..
nepykit, ne specas
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

w919 wrote:pasakysiu savo nuomone - esi durna per visa pilva. kaip tik del tokiu kaip tu ir vyrauja bloga visuomenes nuomone.
butent!
kaip ce pavadinti? ankstyvuoju davatkiskumu? siaurasmegeniskumu? ar kaip?.. :-k
nepykit, ne specas
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

nepykit wrote:
Shadow wrote:Bjauriausias dalykas, kai visuomene neskiria britvu ir cioperiu. Ne esme, kad dazniausiai visos avarijos del britvu kaltes, cioperiai irgi "kalti" lieka, muset del to, kad apskritai jie yra. Siulau akcija visuomenei "britva ir cioperis: atpazinkime ir supraskime pavojus bei rizika".
zodziu ir vel skatinti neapykanta kazkam.. pizdiec ideja..
del avariju dazniausiai yra kalti vairuotojai, o ne brytva ir ne cioperis.. taip pat ir su masinom.. ne BMW kaltas, o dundukas uz jo vairo..
Prie ko neapykantos cia skatinimas? Blemba, kiek buna, kad specialiai blokuoja, kad nepravaziuotum. Nes jei vieni laksto su britvom, tai reiskias visi motociklai neiskiriant ne vieno yra beda.
Pritariu eziui, sito reikia pradeti mokyti mokykloje. Idiegti supratima apie transporto priemones, ir atsakomybe vairuojant bet kokia is ju.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

ezhiukas wrote:siulyciau pradziai visokiems pradinukams isversti i lietuviu kalba ir paplatinti informacija apie tipines avarijas, pavojingas situacijas, i ka atkreipti demesi vazinejant ir pan. Tokios medziagos namu kompe pas mane buvo kazkiek sukaupta. Tik klausimas kas apsiims versti. Manau jei kas apsiimtu butu galima paderinti su mindazu kad isspausdintu moto+. Be to reiktu skatinti zmones vazinet su apranga, salmu ir nelakstyti mieste. Manau pradeti reikia nuo saves, o ne kaltint auto vairuotojus. Didziosios dalies avariju visgi galime isvengti vazinedami atsakingai.
Turiu siektiek infos is MCN parodos, bet pakankamai pavirsutiniska ji.. Jei nesunku atsiusk ka turi man mail'u arba ymesk y FTP.
Del isspausdinimo motopliuse problema ta, kad jis iseis tik po triju menesiu, t.y. sezonui jau ypusejus.. Aisku yra ir kitas variantas - Automoto, tik jie kaipo mazina motocikliniu straipsniu skaiciu pastaruoju metu.. :-k
nepykit, ne specas
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Dar pagalvojau, kad galima pasinaudot shita ideja ir surengt laaabai leta masini pravaziavima per miesta(su palicijos palyda, visokiais ten savivaldybes leidimais ir t.t.) panasioj ekipiruotej.
Skaitau ziniasklaidos demesio irgi netruktu...
Peace ДА!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Renas kazkada yra pasakes kazkaip panasiai
kad vaziuoja mieste taip lyg jo nepastebetu niekas iskart

As irgi laikausi sio principo/

an 50 (saugaus greicio) + pastabdzius + pilna apranga = labai tiketina nemirtinos traumos

tai mano pointai pradziai pradet nuo motociklininku:
a)apranga (su triusikais laimesi Metu buratina!)
b)jaunimo/pradedanciuju/atgimusiu svietimas (neskubek ir busi pirmas!)
c)esi kiec lenktyninks? (ateik persimesk su stormsu trasoj)

galima skelbti per visus forumus, newsus, www ir pan
less teeth, more tits.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

tckd wrote:Renas kazkada yra pasakes kazkaip panasiai
kad vaziuoja mieste taip lyg jo nepastebetu niekas iskart
lygiai taip pat darau ir as :)
Peace ДА!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Yvl wrote:Dar pagalvojau, kad galima pasinaudot shita ideja ir surengt laaabai leta masini pravaziavima per miesta(su palicijos palyda, visokiais ten savivaldybes leidimais ir t.t.) panasioj ekipiruotej.
Skaitau ziniasklaidos demesio irgi netruktu...
easy

netgi policijos palydos nebutina, nes tau siaip vaziuoti nedraudziama, kodel vaziuoja kartu kiti tu pvz nezinai :-$

dviratininkai tai daro kiekvieno menesio paskutini penktadieni "critical mass"
mint linksma, ziurovams patinka, ypac kai lyja arba sninga, bet ten labiau ideja kad "tu irgi gali (nesedet masinoj)"
o ziniasklaida susidomi tik kai koks cirkas ivyksta, pvz kai mentai nusprendzia kad uzteks ir pradeda semt ir det su dviraciais i buda.
less teeth, more tits.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

tckd wrote: netgi policijos palydos nebutina, nes tau siaip vaziuoti nedraudziama, kodel vaziuoja kartu kiti tu pvz nezinai :-$
gal ir nebutina, bet gi reikia su kuo didesne pompa viska padaryt. kad kuo didesnis rezonansas butu!
Peace ДА!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

tckd wrote: easy

netgi policijos palydos nebutina, nes tau siaip vaziuoti nedraudziama, kodel vaziuoja kartu kiti tu pvz nezinai :-$

dviratininkai tai daro kiekvieno menesio paskutini penktadieni "critical mass"
mint linksma, ziurovams patinka, ypac kai lyja arba sninga, bet ten labiau ideja kad "tu irgi gali (nesedet masinoj)"
o ziniasklaida susidomi tik kai koks cirkas ivyksta, pvz kai mentai nusprendzia kad uzteks ir pradeda semt ir det su dviraciais i buda.
nesankcionuota kolona issauks ir neigiama reakcija. kaip, beje, ir sankcionuota - esu is autokolegu girdejes ne viena nusiskundima del sezono atidarymo/uzdarymo kolonu.

sutinku kad bet koks demesys irgi demesys, taciau BET KOKIO demesio ir taip turime per akis. ar ne? :)
How do you get fast lap times? With ease.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

w919 wrote:nesankcionuota kolona issauks ir neigiama reakcija. kaip, beje, ir sankcionuota - esu is autokolegu girdejes ne viena nusiskundima del sezono atidarymo/uzdarymo kolonu.
matai, sitas zboru klausimas kilo kai pe rpernyksti atidaryma buvo darbo diena sestadienis ir buvo didele beda.. o ir tikrai nesurinksim kolonos bent artimos skaiciumi zboru kolonai :)
Peace ДА!
Post Reply