Pakeitus filtra i K&N, uzdejus ismetima Jardine GP-1, prieita iki PCIII instaliavimo i mota. Kaip tik buvo atvyke Dyno specialistas is Latvijos, tikejausi, kad ir man sureguliuos viska taip, kaip pvz Hano Veltui, t.y. labai gerai.
Ale o bet taciau... PCIII NEVEIKIA. Tiksliau veikia, bet ne taip kaip reikia. Motociklas uzsikuria, PCIII i gazo rankenos pasukimus reaguoja, atvaizduodamas tai programoje kompe. Taciau RPM nerodo. Firmwaro updeitas nepadejo.
Isvada - sis PCIII jau niekam nenaudingas.
Rasysiu laiska FuelMoto, paziuresim ka atsakys. Tuo tarpu laukimui nera laiko, todel uzsisakineju per save nauja su garantija
P.S. is JAV pirkau, nes tuo metu dar neatstovavom Dynojet'o.