Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 25 Mar 2008, 20:27
o kodel man atrodo, kad tik neviltis stumia zmonija i prieki, bo ish pykcio prisigalvoji kaip kitaip gyvent
Wilkolakis
Posts: 35 Joined: 21 Feb 2008, 15:16
Location: Vilnius
Post
by Wilkolakis » 26 Mar 2008, 15:01
"bobos" kartais irgi pamasto ir į veidrodėlį pažiūri, manau, kad joms netik lūpdažis ir šukuosena rūpi.
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 26 Mar 2008, 15:07
Wilkolakis wrote: "bobos"
kartais irgi pamasto ir į veidrodėlį pažiūri, manau, kad joms netik lūpdažis ir šukuosena rūpi.
labai gerai pasakyta!
Peace ДА!
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 26 Mar 2008, 16:08
beto, pas 'bobas' procesas tarp pamasto ir paziurO i veidrodeli - yra gana ilgas laiko tarpas ;)
—
didzhej
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 26 Mar 2008, 16:08
Wilkolakis wrote: "bobos" kartais irgi pamasto ir į veidrodėlį pažiūri, manau, kad joms netik lūpdažis ir šukuosena rūpi.
Taip ir negavom aiskaus atsakymo ar tu boba. Interesantams kilo abejoniu del avataras vs. nickas priestaravimu. Aciu.
Добро пожаловать нахуй
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 26 Mar 2008, 16:10
Renaz wrote: Taip ir negavom aiskaus atsakymo ar tu boba. Interesantams kilo abejoniu del avataras vs. nickas priestaravimu. Aciu.
ale tu ir zhabalas.. o
cia kas ???
Wilkolakis wrote: Laba diena,
jau buvau kazkada priseregistravus i sena motofrakcija. Vardas Juste, pagal specialybe ir pomegius atrodo ne visai i ta foruma pataikiau, bet jauna ir simpatiska gydytoja juk visur reikalinga
Peace ДА!
Wilkolakis
Posts: 35 Joined: 21 Feb 2008, 15:16
Location: Vilnius
Post
by Wilkolakis » 26 Mar 2008, 16:15
"boba" apskritai ir aplamai nėra labai korektiškas pavadinimas, bet tema ne apie tai
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 26 Mar 2008, 16:20
+2/-14
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 26 Mar 2008, 16:46
Pasilohinau! Uzsidejau sau minusa!
edit: na o bet taciau, nesuprantu kodel nickas diediskas!
Добро пожаловать нахуй
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 26 Mar 2008, 18:03
o kodel su dzinais siuometines bo.. merginos vaiksto?
—
didzhej
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405 Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis
Post
by Shadow » 31 Mar 2008, 11:51
Dejau pliusa Wilkolakiui. Yra tu bobu uz tuos diedus geriau vairuojanciu, vat taip.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 11 Sep 2009, 10:08
Peace ДА!
prodriver
125cc tarp koju
Posts: 183 Joined: 21 Jul 2009, 16:00
Location: Klaipeda
Post
by prodriver » 11 Sep 2009, 10:15
Istiesinkit visus kelius nevazinesiu britva
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 11 Sep 2009, 10:17
smagumelis.
+2/-14