ok. su salyga kad Kauna zinau tik tiek kad uztektu iki kacergines nuvaziuot (nu niekaip nepagaunu as to degaliniu tinklo architekturinio ansamblio), visai imanomas variantas, kad skambysiuos teirausiuos kaip dasigaut. Zemelapi turekitia po ranka, kad galetume susikalbet!
Atvares nuo Wilno, varai pro Mega, ten laikaisi Kapsuko krypties, pravaziaves tilta per Nemuna, domekis zenklais su nuoroda link Aleksoto
O kad jau taip apie Kauna, tai i gyvenimisku istoriju kraitele inmesiu Erlicko pasisakymus ta tema