Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
-
Renaz
- Site Admin
- Posts: 4903
- Joined: 01 Jul 2006, 09:03
- Location: Taip pat
Post
by Renaz »
Добро пожаловать нахуй
-
didzhej
- Dievas
- Posts: 10029
- Joined: 19 Sep 2006, 21:33
- Location: E 25,247 N 54,724
-
Contact:
Post
by didzhej »
kuom tau nebeitiko lietuviski e-kromelei?
siaip teko.
- praejusi sezona sitas padangas (~12 vnt.) sujedziau kacergoje, beigi palangoje..
draugas pajamo su jais ir susirase... dabar per jo servisa galima jamti ir nesirupinti pristatymo klausimais, ka manai? sudominau?
—
didzhej
-
Renaz
- Site Admin
- Posts: 4903
- Joined: 01 Jul 2006, 09:03
- Location: Taip pat
Post
by Renaz »
didzhej wrote:kuom tau nebeitiko lietuviski e-kromelei?
siaip teko.
- praejusi sezona sitas padangas (~12 vnt.) sujedziau kacergoje, beigi palangoje..
draugas pajamo su jais ir susirase... dabar per jo servisa galima jamti ir nesirupinti pristatymo klausimais, ka manai? sudominau?
Skaitau kainos patiko, del to ir paklausiau...
Добро пожаловать нахуй
-
didzhej
- Dievas
- Posts: 10029
- Joined: 19 Sep 2006, 21:33
- Location: E 25,247 N 54,724
-
Contact:
Post
by didzhej »
pm matmenis, jei reikia
ir jamam. ko ce 'svaiGciot'.
—
didzhej