Perku motociklą
Street'ų nereik, ačiū 
Radau du tokius spol variantus aftapliuse. Ką galit pasakyt apie parduodančias kontoras?
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=72647
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=60543
Radau du tokius spol variantus aftapliuse. Ką galit pasakyt apie parduodančias kontoras?
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=72647
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=60543
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Ka as galiu pasakyt. Viskas tvarkoj su motostilium- saraskino kontora neaciduoda, veza/taiso/parduoda arba veza/parduoda netaisytus (jei neklystu dauguma is Prancuzijos). siaip pats Darius kiek teko susidurt viska normaliai priziuri, nekokybes sutikt neteko; savo veztus mocus atsimenatckd wrote:Motostilius vundzio sugerovai, perdodu zodi.efk0nas wrote:
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=60543
+2/-14
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
nesakykitia ibo anas nezino mano pseudonimo. gal varda ir zino (Marjus - raudons bandic , bet ir tai negarantuoju. kad rekomendavo pasakyt gali, ibo gal pakutens savimeile ir dos nuolaidos.efk0nas wrote:O eina tas kainas paderint dar?
Edit: su sàlyga, kad esu Vilniuje, uþsuksiu to R6 paþët. Uþklaust Dariaus ir sakyt, kad nuo wu(n)dþio?
+2/-14
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
is Darkos mano dragstaras buvo pirktas. 3 sezonus atlaike visai neblogai ir iskeliavo i Latvija. Beje, pas ji stovi ne vien jo paties vezti motociklai, yra ir komisiniu. Jei pats veza, tai padaro visai neblogai, rankas turi. Kainos konkurencingos.
GTV tai dideliais kiekiais veza visoki srota is Anglijos. Su visiskais lavonais nezaidzia, paleidzia dalim. Geresnio stovio suremontuoja. Buna ir neblogu variantu, bet reikia atidziai ziuret. Isvis man angliski baikai nelabai patinka, nes dauguma ju stovi ne garazuose, o lauke. Pridek dar ju dregna klimata ir gausi kad net beveik nauji baikai jau buna parudyje...
GTV tai dideliais kiekiais veza visoki srota is Anglijos. Su visiskais lavonais nezaidzia, paleidzia dalim. Geresnio stovio suremontuoja. Buna ir neblogu variantu, bet reikia atidziai ziuret. Isvis man angliski baikai nelabai patinka, nes dauguma ju stovi ne garazuose, o lauke. Pridek dar ju dregna klimata ir gausi kad net beveik nauji baikai jau buna parudyje...
na jei jau sneka apie duslintuvus uzejio, siulau ir as
http://www.bikeshop.lt/index.php?cPath= ... &x=46&y=17
http://www.bikeshop.lt/index.php?cPath= ... &x=46&y=17