ar butu idomu paziuret, ir jei taip, tai kaip man cia dabar patalpint
Kacergine I etapas
turiu 890mb irasa onboard, uzvazevimas ne visas(nes kamera vibracijos netoleruoja), bet visi lenkimai matosi, ir labai ilga starto procedura 
ar butu idomu paziuret, ir jei taip, tai kaip man cia dabar patalpint
ar butu idomu paziuret, ir jei taip, tai kaip man cia dabar patalpint
Last edited by Nauris on 28 Apr 2008, 17:06, edited 1 time in total.
Ciprasau, bet gal galetumet placiau papasakot kodel buvo ilekta i tvora, ir kas ten su tom veliavom daresi? taip buitiskai ir paprastai. Ka dare negerai teisejai, ka turejo daryt, kaip turi buti elgiamasi panasiose situacijose. Informacija ne palojimui, bet grynai savisvietai ir edukacijai. Aciu.
Добро пожаловать нахуй
tam pakilime, vidineame desinejame kraste, yra kanalizacijos sulinukas, sale jo kazkur 80cm asfalto "bamba", kurios kabint nevale, nors trajektorija turetu eit butent per ten, bet visi ima kazkur 1m nuo sulinio kairiau, nes tas asfalto nelygumas sveicia mota i ora, atkyla abu ratai, kadangi motas dideliu kampu paverstas i desine, plius greitis ne mazesnis 150km/h, nusileist tiesiai labai sunku... Valdui tai nepavyko.... motas ir Valdas isleke i isore, o ten buvo tvora su metaliniais kuolais ir metalinis teisejo bokstelis...teisejas iskrito is savo posto, ismete racijas ir tt, krito i shoka, pasimete, dar tauta ji prilupo...Renaz wrote:Ciprasau, bet gal galetumet placiau papasakot kodel buvo ilekta i tvora, ir kas ten su tom veliavom daresi? taip buitiskai ir paprastai. Ka dare negerai teisejai, ka turejo daryt, kaip turi buti elgiamasi panasiose situacijose. Informacija ne palojimui, bet grynai savisvietai ir edukacijai. Aciu.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
padiskutuojant: marshalas be varzybu komisaro leidimo raudona veliava negali mosikuoti.
cia as palaikau mr.zvirblio teigini. po to prisiminiau, kad ir per telika matytose pasaulinese varzybose pirma pradeda mosikuoti geltona, susisiekia racija su vadais ir tada ishmeta raudona.
juolab siuo atveju mocas ir lenktytninkas gulejo ne trasoje (?)
kad ziurovai pradetu veliavomis mosikuoti ir imtu vadovauti, tai aplamai negirdetas prikolas.
panashu, kad marshalai trasoje nelabai turi/naudojasi operatyvaus rysio priemonemis? sms'us rashineja?
SC ir greitushkes lenkimas tai pzdc! gonshchikai koki nors supratima apie reglamenta turi??
cia as palaikau mr.zvirblio teigini. po to prisiminiau, kad ir per telika matytose pasaulinese varzybose pirma pradeda mosikuoti geltona, susisiekia racija su vadais ir tada ishmeta raudona.
juolab siuo atveju mocas ir lenktytninkas gulejo ne trasoje (?)
kad ziurovai pradetu veliavomis mosikuoti ir imtu vadovauti, tai aplamai negirdetas prikolas.
panashu, kad marshalai trasoje nelabai turi/naudojasi operatyvaus rysio priemonemis? sms'us rashineja?
SC ir greitushkes lenkimas tai pzdc! gonshchikai koki nors supratima apie reglamenta turi??
cross cojones PC
ziede, jei sc neijunges sviesiniu signalu - lenkti galima, idant taip jis bango 'pagauti' lyderi, paskui ka bus formuojamas naujas ratas. bet jei rodoma raudona veliava, sc PRIVALO vaziuoti su ijungtas sviesiniais signalais, kas draudzia lenkti!!!mindaugasa vol.2 wrote: SC ir greitushkes lenkimas tai pzdc! gonshchikai koki nors supratima apie reglamenta turi??
taitiekteorijos.
—
didzhej
didzhej
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
tai lyderis ir ivede sc lenkimo manevra. o peletonas, kaip zinia, lyderio klauso.
o gal sc siap sau vaziavo ir net neketino gonkiu stabdyti? vaziavo greitushkei padeti?
tai tada viskas gaunasi teisingai: ir teisejai neketino stabdyti ir sc negalvojo, o gonshchikai teisingai suprato ir toliau tese varzybas?

o gal sc siap sau vaziavo ir net neketino gonkiu stabdyti? vaziavo greitushkei padeti?
tai tada viskas gaunasi teisingai: ir teisejai neketino stabdyti ir sc negalvojo, o gonshchikai teisingai suprato ir toliau tese varzybas?
cross cojones PC