Kacergine I etapas

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

turiu 890mb irasa onboard, uzvazevimas ne visas(nes kamera vibracijos netoleruoja), bet visi lenkimai matosi, ir labai ilga starto procedura :D

ar butu idomu paziuret, ir jei taip, tai kaip man cia dabar patalpint :puter:
Last edited by Nauris on 28 Apr 2008, 17:06, edited 1 time in total.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

y eftepe stumk. manau.
Peace ДА!
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

Yvl wrote:y eftepe stumk. manau.
hmm, ok bandau
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Ciprasau, bet gal galetumet placiau papasakot kodel buvo ilekta i tvora, ir kas ten su tom veliavom daresi? taip buitiskai ir paprastai. Ka dare negerai teisejai, ka turejo daryt, kaip turi buti elgiamasi panasiose situacijose. Informacija ne palojimui, bet grynai savisvietai ir edukacijai. Aciu.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

Renaz wrote:Ciprasau, bet gal galetumet placiau papasakot kodel buvo ilekta i tvora, ir kas ten su tom veliavom daresi? taip buitiskai ir paprastai. Ka dare negerai teisejai, ka turejo daryt, kaip turi buti elgiamasi panasiose situacijose. Informacija ne palojimui, bet grynai savisvietai ir edukacijai. Aciu.
tam pakilime, vidineame desinejame kraste, yra kanalizacijos sulinukas, sale jo kazkur 80cm asfalto "bamba", kurios kabint nevale, nors trajektorija turetu eit butent per ten, bet visi ima kazkur 1m nuo sulinio kairiau, nes tas asfalto nelygumas sveicia mota i ora, atkyla abu ratai, kadangi motas dideliu kampu paverstas i desine, plius greitis ne mazesnis 150km/h, nusileist tiesiai labai sunku... Valdui tai nepavyko.... motas ir Valdas isleke i isore, o ten buvo tvora su metaliniais kuolais ir metalinis teisejo bokstelis...teisejas iskrito is savo posto, ismete racijas ir tt, krito i shoka, pasimete, dar tauta ji prilupo...
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nauris wrote:turiu 890mb irasa onboard, uzvazevimas ne visas(nes kamera vibracijos netoleruoja), bet visi lenkimai matosi, ir labai ilga starto procedura :D

ar butu idomu paziuret, ir jei taip, tai kaip man cia dabar patalpint :puter:
!!!


FTP laukia ishsiziojes! :)
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

padiskutuojant: marshalas be varzybu komisaro leidimo raudona veliava negali mosikuoti.
cia as palaikau mr.zvirblio teigini. po to prisiminiau, kad ir per telika matytose pasaulinese varzybose pirma pradeda mosikuoti geltona, susisiekia racija su vadais ir tada ishmeta raudona.
juolab siuo atveju mocas ir lenktytninkas gulejo ne trasoje (?)
kad ziurovai pradetu veliavomis mosikuoti ir imtu vadovauti, tai aplamai negirdetas prikolas.
panashu, kad marshalai trasoje nelabai turi/naudojasi operatyvaus rysio priemonemis? sms'us rashineja?
SC ir greitushkes lenkimas tai pzdc! gonshchikai koki nors supratima apie reglamenta turi??
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

dar buvo geltonai-baltu veliavu paradas
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

mindaugasa vol.2 wrote: SC ir greitushkes lenkimas tai pzdc! gonshchikai koki nors supratima apie reglamenta turi??
ziede, jei sc neijunges sviesiniu signalu - lenkti galima, idant taip jis bango 'pagauti' lyderi, paskui ka bus formuojamas naujas ratas. bet jei rodoma raudona veliava, sc PRIVALO vaziuoti su ijungtas sviesiniais signalais, kas draudzia lenkti!!!
taitiekteorijos.

didzhej
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tai lyderis ir ivede sc lenkimo manevra. o peletonas, kaip zinia, lyderio klauso.
o gal sc siap sau vaziavo ir net neketino gonkiu stabdyti? vaziavo greitushkei padeti?
tai tada viskas gaunasi teisingai: ir teisejai neketino stabdyti ir sc negalvojo, o gonshchikai teisingai suprato ir toliau tese varzybas?
:-#
cross cojones PC
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Supratau, kad buvo kazkoks jovalas. O kaip turejo but, liko neiasku. Ar as durnas or what?
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Добро пожаловать нахуй
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Renaz wrote:Pakomentuokit kas cia dabar?

http://mrxmotorsport.com/cpg145/display ... 110&pos=44
mergaite. is estijos. smauge. tu ka - zhabangu neskaitai??? :)
Peace ДА!
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

pagal sarasa tèe Maarja Noorak ? a tep mastau ? =D>
respecta. gera merga.
+2/-14
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

kazkakokie xtra large stingai, juodos spalvos, nevaikiskai uztempti ant odinio bondage kostiumieco... estija rlz!

didzhej
Post Reply