garage clearance

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Post Reply
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

garage clearance

Post by mindaugasa »

laba diena,
idant palaikyti komercini skyreli gyvesniu, parduodu viska, kas garaze voliojasi. tame tarpe:
-Yamaha R1 priekini rata, ashy, apatinius shakiu kronshteinus
-LSL demfery be kronshteinu (pas wajduly)
-dvi turbinas (viena tiktu net hajabusai, o kita shiaip kokiam nevalinanciam dviraciui)
-FZR1000 (3LE) beveik visa varikli, rema, benzo baka (biski lenktas), ismetimo kolektoriu
-formule Estonia 21 su samapalna priekaba pervezimui
-seta touringiniu 120/180 pirelli diablo strada padangu, pravaziuota 5kkm. brangiai
-Mazda rx7 (FC3) kruva daliu. uz dyka. pasiimti paciam
-VAZ 2018 pavaru deze. gera. butelys corona alaus.
-ir taip toliau
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

jamu pavaru dezhe, su salyga jei gausiai aliuminine :)
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

kiek uz samaplna priekaba su dokais nori
?
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

storms wrote:kiek uz samaplna priekaba su dokais nori
?
dokai neparduodami. jie labai vertingi, bo ten parasyta, kad priekaba yra samapalna!
imk be doku, jei stabdys, tai begsi. pirmas kartas, ar ka?
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Qu'est ce que c'est wrote:jamu pavaru dezhe, su salyga jei gausiai aliuminine :)
deze aliuminine. o po kiek dabar ima?
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

po 2 alaus uzh viena p.d.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

O blyn, aliuminis! pridavimas!
Image
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

kaip ta estonia 21? inete radau, kad most sucessful product is estonia gamyklos. smagiai vaziuojasi?
variklis lados, o kaip kitos dalys? remontuojamos? kaip apskritai bukle? daugiau remontuojama ar vaziuojama?

reik garaza kuo nors impulsiskai uzkimst siai ziemai, kad butu kas veikt:D
uz pigiai parduosit? priekabos nereik.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

pasiziureti lengviau bus negu prirasyti kas apie ka
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

kolega kai daret samapalna priekaba, kokio tipo vaziuokle dejot? skersini su lingem ar kazka protingiau?
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

_hey wrote:kolega kai daret samapalna priekaba, kokio tipo vaziuokle dejot? skersini su lingem ar kazka protingiau?
protingiau: uzdejau platforma vietoj bortu ant jau gatavos priekabos.
kita, mocui kazkada darysiu is torsionines galines pakabos. platforma zemiau bus.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

vat pats galvoju apie priekaba, nes ziema arteja, bet labai norisi nepriklausomos pakabos. galiu pasakyti, kad labai patiko jaguaro irs arba tiesiog H pakaba. paprasta ir elementaru :) o torsionine vistiek gaunasi tas pats balkis tik auksciau pakeltas. nepatinka :roll:
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

_hey wrote:vat pats galvoju apie priekaba, nes ziema arteja, bet labai norisi nepriklausomos pakabos. galiu pasakyti, kad labai patiko jaguaro irs arba tiesiog H pakaba. paprasta ir elementaru :) o torsionine vistiek gaunasi tas pats balkis tik auksciau pakeltas. nepatinka :roll:
otajpala! kaip be skersinio balkio padarysi?
kazkur jis gi turi buti?
kokia dar nepriklausoma priekabai, nu? ir kam???

edit: reikia det galimai mazesnius ratus ir zemesnes apadangas balkio/platformos auksciui sumazinti.
dar mintele: i kacerga vienas is mokytoju atsiveze baika "kabluke". l. patogu. kazkaip net nebuvo i galva shove: paimi koki biski gyva "kabluka" ir pirmy. gazolinas, irankiukai patogu susidet, manevringumas kitas negu su priekaba. ir akiu baikas praeiviams nebado!
super!
Last edited by mindaugasa on 24 Aug 2006, 18:33, edited 1 time in total.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

na kaip isivaizduoju ne taip kratysis/sokines ta priekaba su nepriklausoma pakaba minant zvyrkeliais ir miskais ;-)

bet cia dar tik pirma stadija - renkam info ir galvojam kaip geriau padaryt :-k

va kaip isivaizduoju, tik be pusasiu:
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

[quote="_hey"]na kaip isivaizduoju ne taip kratysis/sokines ta priekaba su nepriklausoma pakaba minant zvyrkeliais ir miskais ;-)

bet cia dar tik pirma stadija - renkam info ir galvojam kaip geriau padaryt :-k

va kaip isivaizduoju, tik be pusasiu:
quote]

grazus vaizdeli. kratys vienodai vien del lengvumo. tegu ta pakaba buna kokia nori, bet uzvaziavus ant nelygumo ratas pakils aukstyn su viskuo, neispaus spyruokles. skirtumo tikrai nepajusi.
siaip tai neverta daug parintis. kokia pakaba gauni uz dyka, is tokios ir lipdai. o tai dabar dar medziosi, pirksi reikalinga automobili..
beje Polo turi fainu priekabikiu. ultra lengvos ~500eur Ten.
mastyk, bo ivertinus paties sugaishta laika, tas ant to....
Post Reply