garage clearance
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
garage clearance
laba diena,
idant palaikyti komercini skyreli gyvesniu, parduodu viska, kas garaze voliojasi. tame tarpe:
-Yamaha R1 priekini rata, ashy, apatinius shakiu kronshteinus
-LSL demfery be kronshteinu (pas wajduly)
-dvi turbinas (viena tiktu net hajabusai, o kita shiaip kokiam nevalinanciam dviraciui)
-FZR1000 (3LE) beveik visa varikli, rema, benzo baka (biski lenktas), ismetimo kolektoriu
-formule Estonia 21 su samapalna priekaba pervezimui
-seta touringiniu 120/180 pirelli diablo strada padangu, pravaziuota 5kkm. brangiai
-Mazda rx7 (FC3) kruva daliu. uz dyka. pasiimti paciam
-VAZ 2018 pavaru deze. gera. butelys corona alaus.
-ir taip toliau
idant palaikyti komercini skyreli gyvesniu, parduodu viska, kas garaze voliojasi. tame tarpe:
-Yamaha R1 priekini rata, ashy, apatinius shakiu kronshteinus
-LSL demfery be kronshteinu (pas wajduly)
-dvi turbinas (viena tiktu net hajabusai, o kita shiaip kokiam nevalinanciam dviraciui)
-FZR1000 (3LE) beveik visa varikli, rema, benzo baka (biski lenktas), ismetimo kolektoriu
-formule Estonia 21 su samapalna priekaba pervezimui
-seta touringiniu 120/180 pirelli diablo strada padangu, pravaziuota 5kkm. brangiai
-Mazda rx7 (FC3) kruva daliu. uz dyka. pasiimti paciam
-VAZ 2018 pavaru deze. gera. butelys corona alaus.
-ir taip toliau
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
kaip ta estonia 21? inete radau, kad most sucessful product is estonia gamyklos. smagiai vaziuojasi?
variklis lados, o kaip kitos dalys? remontuojamos? kaip apskritai bukle? daugiau remontuojama ar vaziuojama?
reik garaza kuo nors impulsiskai uzkimst siai ziemai, kad butu kas veikt:D
uz pigiai parduosit? priekabos nereik.
variklis lados, o kaip kitos dalys? remontuojamos? kaip apskritai bukle? daugiau remontuojama ar vaziuojama?
reik garaza kuo nors impulsiskai uzkimst siai ziemai, kad butu kas veikt:D
uz pigiai parduosit? priekabos nereik.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
otajpala! kaip be skersinio balkio padarysi?_hey wrote:vat pats galvoju apie priekaba, nes ziema arteja, bet labai norisi nepriklausomos pakabos. galiu pasakyti, kad labai patiko jaguaro irs arba tiesiog H pakaba. paprasta ir elementaruo torsionine vistiek gaunasi tas pats balkis tik auksciau pakeltas. nepatinka
kazkur jis gi turi buti?
kokia dar nepriklausoma priekabai, nu? ir kam???
edit: reikia det galimai mazesnius ratus ir zemesnes apadangas balkio/platformos auksciui sumazinti.
dar mintele: i kacerga vienas is mokytoju atsiveze baika "kabluke". l. patogu. kazkaip net nebuvo i galva shove: paimi koki biski gyva "kabluka" ir pirmy. gazolinas, irankiukai patogu susidet, manevringumas kitas negu su priekaba. ir akiu baikas praeiviams nebado!
super!
Last edited by mindaugasa on 24 Aug 2006, 18:33, edited 1 time in total.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
[quote="_hey"]na kaip isivaizduoju ne taip kratysis/sokines ta priekaba su nepriklausoma pakaba minant zvyrkeliais ir miskais
bet cia dar tik pirma stadija - renkam info ir galvojam kaip geriau padaryt
va kaip isivaizduoju, tik be pusasiu:
quote]
grazus vaizdeli. kratys vienodai vien del lengvumo. tegu ta pakaba buna kokia nori, bet uzvaziavus ant nelygumo ratas pakils aukstyn su viskuo, neispaus spyruokles. skirtumo tikrai nepajusi.
siaip tai neverta daug parintis. kokia pakaba gauni uz dyka, is tokios ir lipdai. o tai dabar dar medziosi, pirksi reikalinga automobili..
beje Polo turi fainu priekabikiu. ultra lengvos ~500eur Ten.
mastyk, bo ivertinus paties sugaishta laika, tas ant to....
bet cia dar tik pirma stadija - renkam info ir galvojam kaip geriau padaryt
va kaip isivaizduoju, tik be pusasiu:
quote]
grazus vaizdeli. kratys vienodai vien del lengvumo. tegu ta pakaba buna kokia nori, bet uzvaziavus ant nelygumo ratas pakils aukstyn su viskuo, neispaus spyruokles. skirtumo tikrai nepajusi.
siaip tai neverta daug parintis. kokia pakaba gauni uz dyka, is tokios ir lipdai. o tai dabar dar medziosi, pirksi reikalinga automobili..
beje Polo turi fainu priekabikiu. ultra lengvos ~500eur Ten.
mastyk, bo ivertinus paties sugaishta laika, tas ant to....
