TeJsmas
TeJsmas
Nus, Teo, kaip ten baigesi tavo prieteliui vakarykshtis teismas?
Gal jau yr kokiu zhiniu?
Gal jau yr kokiu zhiniu?
teismas užtruko iki šiandien. byla nutraukta. baudos nebus
BET
mieli kolegos spėkite kodėl?
Tikrai ne dėl tų painių kw/kg santykių
Nes gi pasirodo galioja abudu apribojimai - tiek 25 kw, tiek galios/masės santykis. Bet yra ministro įsakymas, skelbiantis, kad šitie apribojimai netaikomi asmenims sulaukusiems 21 metų... Sena kaip pasaulis diskusija apie amžių. Bet pasirodo vistik veikia. Byla nuitraukta būtent šituo pagrindu - pileitis jau gerokai virš 21 m. amžiaus.
taip išeina, kad neturint stažo, bet turint metų, prie dokumentų, reikia vežiotis pluoštelį visokių įstatymų/įsakymų/taisyklių idant apšviest mentus
BET
mieli kolegos spėkite kodėl?
Tikrai ne dėl tų painių kw/kg santykių
taip išeina, kad neturint stažo, bet turint metų, prie dokumentų, reikia vežiotis pluoštelį visokių įstatymų/įsakymų/taisyklių idant apšviest mentus
nu žmogus laimingas paskambijo ryte, tai gal vėliauEl Traxo wrote:Aha!
Prašymas Teo - nuskanuoti ir įkelti teismo nuosprendį (be prsonal data, of koz). Nekantrauju susipažinti su argumentacija
apie argumentus - kaip jis pats pacitavo - teismui klausimų niekas neuždavinėja - čia teismas klausinėja... vat taip su tais argumentais
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Nuo teisėjo labai priklauso. Pirminiame teisme konvejeris, todėl nesicackina ir amerikoniškų serialų su ilgom ginamųjų advokatų kalbomis nežaidžia. Tiesa pasakius administraciniame teisme nebuvau, o miesto apylinkės teismuose viskas vyksta labai paviršutiniškai, rajonų teisme išvis komedija ne procesas - visi argumentai ir pozicijos paderinamos iki teismo posėdžioTeo wrote:nu žmogus laimingas paskambijo ryte, tai gal vėliauEl Traxo wrote:Aha!
Prašymas Teo - nuskanuoti ir įkelti teismo nuosprendį (be prsonal data, of koz). Nekantrauju susipažinti su argumentacija
apie argumentus - kaip jis pats pacitavo - teismui klausimų niekas neuždavinėja - čia teismas klausinėja... vat taip su tais argumentais
How does you do?
Ish tikro labai noretus suzhinoti, kokiu tiksliai istatymu remtasi buvo shioje situacijoje. Nes vienintelis ministo isakas, kuri radau apie kategorijas yra: "DĖL KELIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VAIRUOTOJŲ RENGIMO"
http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaiesk ... p_id=94619
jame kalbama apie ribojimus instruktoriams ir besimoantiems vairuoti.
http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaiesk ... p_id=94619
jame kalbama apie ribojimus instruktoriams ir besimoantiems vairuoti.
Nunu yra toks daiktas kaip teismu praktika, kai teisejui ne visai aisku ka daryt, imama ir ziurima ka dare kiti. Svarbu laiku jam tai pasufleruoti ir nebuti pasiustam nx.El Traxo wrote:Nuo teisėjo labai priklauso. Pirminiame teisme konvejeris, todėl nesicackina ir amerikoniškų serialų su ilgom ginamųjų advokatų kalbomis nežaidžia. Tiesa pasakius administraciniame teisme nebuvau, o miesto apylinkės teismuose viskas vyksta labai paviršutiniškai, rajonų teisme išvis komedija ne procesas - visi argumentai ir pozicijos paderinamos iki teismo posėdžioTeo wrote:nu žmogus laimingas paskambijo ryte, tai gal vėliauEl Traxo wrote:Aha!
Prašymas Teo - nuskanuoti ir įkelti teismo nuosprendį (be prsonal data, of koz). Nekantrauju susipažinti su argumentacija
apie argumentus - kaip jis pats pacitavo - teismui klausimų niekas neuždavinėja - čia teismas klausinėja... vat taip su tais argumentaisDabar pas mus einama prie to, kad teisme šalims nuo-iki atstovautų teisininkai, t.y. kad kuo mažiau burną aušintų "civiliokai ieškovai - atsakovai", o posėdžio metu vyksta "pragonas" - tokios realijos, todėl gal bernelio ir nenorėjo klausyti
Добро пожаловать нахуй
Va, atrodo Teo pazystamas chia parashinejo apie savo visus reikalus:
http://www.biker.lt/phorum/viewtopic.ph ... 0&start=50
http://www.biker.lt/phorum/viewtopic.ph ... 0&start=50