jei butu is EU nereiktu ir matuotw919 wrote:pasinaudosiu proga paklausti visu. nusipirkau p*sta perp*sta motocikla is Amerikos. kokia yra metodika pamatuoti ar nekreivas remas? klausiu rimtai.storms wrote: a vot cia yr aspeshl paslaptis!
siaip suvedant pagal priekini rata gaunasi keistas dalykas. teko reget toki cuda, kai baikas buvo kerivom sakem (nu bet ne tiek kad ratas i karteri remtusi) pabandziau pravaziuot - tempia i viena puse. isstatem galini rata pagal priekini ir vualia! taziuoja tabulai. taip atsirado dar vienas laimingas motomanas ant marijios zemeles
siaip zx6r remo labai gleznas "priekis"(maciau varijanta, kai remas buvo perlenktas i bako puse, moto "baze" buvo per ilga), nors tipiskai jis palinksta nuo salyginai nedidelio smugio per sakes, ir iskart matosi aliuminio detaliu "permetimai". Tad daryciau taip:
1. kelciau mota
2. ismauciau sakes ir nuimciau tiltus(sakes prasukciau stakanus ir plunksnas atskirai, tiltus butinai tikrinciau)
3. apziurciau visas NELIETAS(formuotos skardos) remo detales, jei butu itarimu kad yra permetimu, matuociau. Orentyrai:maitniko asis, tiltu asis.