Supratau, kad jos ne man! - man reikia evs uz brangiau, kazkaip kelienis ne valdiskas, atsibodo zalotis koja, o galu gale ir visai nenaudoti jos, nes zinai, kad gali pasigadinti nuotaika ilgam. Jei kam reikia, kaina tikrai suderinsime! Labai labai suderinsime.
didzhej wrote:Supratau, kad jos ne man! - man reikia evs uz brangiau, kazkaip kelienis ne valdiskas, atsibodo zalotis koja, o galu gale ir visai nenaudoti jos, nes zinai, kad gali pasigadinti nuotaika ilgam. Jei kam reikia, kaina tikrai suderinsime! Labai labai suderinsime.