Honda CBR 1000 RR '06 Test
Honda CBR 1000 RR '06 Test
vakar buvo pratestuotas naujausios kartos cbras
naka.
valyt!
aciu
naka.
valyt!
aciu
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
Re: Honda CBR 1000 RR '06 Test
kĆ»l. reiks ir man kada tokĆstorms wrote:vakar buvo pratestuotas naujausios kartos cbras
naka.
valyt!
aciu
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
tesiu 2006-2007 cbr reviewa.
su salyga, kad abkatke jau padaryta - buvo prasmaugta.
taigi pastebejimai lyginant su 2004 metu modeliu:
1. valyt tikrai geriau. ir valyt nuo pat apacios.
2. vaziuokle kazkokia truputi kitokia. nzn kuo, gal vos vos minkstesne (geraja to zodzio prasme). neligumus sueda tobulai, bet neatsiranda "gumiskumo" pojucio.
3. stabdziai - skirtumo nepajutau
4. sedesena - skirtumo nepajutau
su salyga kad mindaugo nebera parasysiu lyginamaji testa tarp 2006 CBR 1000 RR ir 2004 VTR 1000 SP
taigi, anot mindes, cbras vtra atpisa visom prasmem.
aciu
su salyga, kad abkatke jau padaryta - buvo prasmaugta.
taigi pastebejimai lyginant su 2004 metu modeliu:
1. valyt tikrai geriau. ir valyt nuo pat apacios.
2. vaziuokle kazkokia truputi kitokia. nzn kuo, gal vos vos minkstesne (geraja to zodzio prasme). neligumus sueda tobulai, bet neatsiranda "gumiskumo" pojucio.
3. stabdziai - skirtumo nepajutau
4. sedesena - skirtumo nepajutau
su salyga kad mindaugo nebera parasysiu lyginamaji testa tarp 2006 CBR 1000 RR ir 2004 VTR 1000 SP
taigi, anot mindes, cbras vtra atpisa visom prasmem.
aciu
-
Neverwinter
Nu pats turejau Honda cbr 1000rr 2004 metu....Dabar turiu Honda 2006 metu
litrine,ka galiu pasakyti? 2006 cbr litrinis valina zymiai geriau,ir sakyciau daug geresne ryva is vietos,ta prasme gaziuka "niukt" ir vienke stojasi 1.2.3 begiais.Anas 2004 valina panasiai is eigos paskui tarkim nuo kokios 140 spaudziant,aijna lygiai,nes draginau,bet vaziuojant is vietos,tolygiai greit nuspaudziant gaza,2004 metu RR sunkiai plesiasi nuo zemes,gal kokius 5 cm,perjungus i 2 begi,isvis nekyla,nebent aisku pergazuosi.Sedau pirma karta ant 2006,tai gaziuka tik niukt biski,ir stovi visas kaip beris.
Todel pabaigoje galiu drasiai pasakyti,kad 2006 cbr 1000rr yra labai papiktintas,o ypac viskas islenda raunant is vietos
litrine,ka galiu pasakyti? 2006 cbr litrinis valina zymiai geriau,ir sakyciau daug geresne ryva is vietos,ta prasme gaziuka "niukt" ir vienke stojasi 1.2.3 begiais.Anas 2004 valina panasiai is eigos paskui tarkim nuo kokios 140 spaudziant,aijna lygiai,nes draginau,bet vaziuojant is vietos,tolygiai greit nuspaudziant gaza,2004 metu RR sunkiai plesiasi nuo zemes,gal kokius 5 cm,perjungus i 2 begi,isvis nekyla,nebent aisku pergazuosi.Sedau pirma karta ant 2006,tai gaziuka tik niukt biski,ir stovi visas kaip beris.
Todel pabaigoje galiu drasiai pasakyti,kad 2006 cbr 1000rr yra labai papiktintas,o ypac viskas islenda raunant is vietos
Pasakyk pirma kas tu toks --> http://www.motofrakcija.lt/forum/naujie ... s-t39.htmlNeverwinter wrote:..ka galiu pasakyti...
nepykit, ne specas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Standartiniai klausimai:Neverwinter wrote:as nepriklausomas moto expertasJei pats ko nori paklausk,mielai atsakysiu
Lytis, Amzius, Vardas, Miestas, Mocas, Alaus gerimas, Varymas ant ratelio (priekinio/galinio) ir kt..
Atsakyma, laikantis nusisstovejusios tvarkos prasome talpinti minetajame naujoku skyrelyje
nepykit, ne specas
-
Neverwinter
A siaip nuo kada Honda nevalina?mindaugasa vol.2 wrote:siap tai cia neobjektyvus revjusas: nuo kada honda valina??
nevervinteriui dedu minusa.
P.s beto as cia lyginau Honda 06 metu su 04 metu honda,o ne kitais modeliais
Last edited by Neverwinter on 01 Jun 2008, 23:39, edited 1 time in total.
-
Neverwinter
Aij nepyk,nenoriu labai "gaidintis"... uzteks ir cia man zodzio laisves :Bnepykit wrote:Standartiniai klausimai:Neverwinter wrote:as nepriklausomas moto expertasJei pats ko nori paklausk,mielai atsakysiu
Lytis, Amzius, Vardas, Miestas, Mocas, Alaus gerimas, Varymas ant ratelio (priekinio/galinio) ir kt..
Atsakyma, laikantis nusisstovejusios tvarkos prasome talpinti minetajame naujoku skyrelyje
Cia kurios kavos remas truksta? (kalbame apie 2004m+)? Ar tu 10metu senumo ligas taikai naujesniems motams?Neverwinter wrote:A siaip nuo kada Honda nevalina?mindaugasa vol.2 wrote:siap tai cia neobjektyvus revjusas: nuo kada honda valina??
nevervinteriui dedu minusa.Nes geresnio moto siuo momentu is tokios klases nelabai yra,esu asmeniskai isbandes suzuki,kawasaki...Gal honda ten ir nusileidzia keliais kilowatais skaitant engine power,bet kas liecia patvaruma,rema ,tai nera ka lyginti su kokiu kawa ar suzu,kawos vapsie remas sutruksta nuo vienkes kilnojimo
P.s beto as cia lyginau Honda 06 metu su 04 metu honda,o ne kitais modeliais