Sarvai

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Andriejus wrote:Naudoju Acerbis sarvus,labai patogus.Mokejau 470lt.
Uzsakinejau cia:www.robertsmx.com
mars i naujoku kampeli prisistatyti.
post 1.
minus 1.

didzhej
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

labadiena,
siuomi noreciau pareigsti, kad ivertinus ir apsvarscius minetus varijentus, siandien, gyvai is Roberto is robertsmx.com, motokroso evento metu buvo isigyti Acerbis Koerta. uz 475 lietuviskuosius sidabrinius. patiko. pirkiniu patenkintas. tvirtai ir konpfortabiliai. ragtikauliu apsaugu neuzsidejau bo nepatiko nikeliu padengti varztai, juolab kad loktaito po ranka nera.
aciu kad liekate su mumis !

EDIT: pasirodo, smegenos ne ta puse buvo ragtikauliu apsaugas sudejusios, tai pataisius viskas oria.
Last edited by wundis on 01 May 2008, 22:08, edited 1 time in total.
+2/-14
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Uzsisakiau ir jau sumoketa (atrodo) uz Thor sarvus, krosiavus. Laukite reviewso kaip atvaziuos.

didzhej
zhaltas
Apsiles raideris
Posts: 274
Joined: 19 Aug 2006, 13:34
Location: 44144

Post by zhaltas »

man reik raktikauliu apsaugu. rimtai.
ble visai nelinksma kai jie genda :(
taygi klausimas:
An kiek rimtai tos RAKTIKAULIU apsaugos veikia?
man xirurgas klinikose sake: "nebutu luzes raktikaulis - butu luzes stuburas, dziaukis"
Pakomentuosit? :roll:

p.s. voziausi su kazkokiais sarvais, pirkua pries min 2metus.., nzn kokiais bet tikriausiai ten raktikauliu apsaugu nebuvo (taip galvojiu, nes luzo vienas).
Tingiu eit i garaza paziet dabar kokie, bet manau neispudingi, bet visais kitais kritimais yra padeje nemenkai,galvoju.
Tai ar pirkt vel kitokius kazkokius?
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

didzhej wrote:Uzsisakiau ir jau sumoketa (atrodo) uz Thor sarvus, krosiavus. Laukite reviewso kaip atvaziuos.
prikeliu tema vildamasis isvysti didzhejaus revjusa. minusa laikau rankoj.
+2/-14
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

didzhej dabar nori i asfalto lyga su ducatiu :rock: ne sharvai galvoje o magishkasis DUCATI...DUCATI...DUCATI...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Taigi 5'adieni atgavau, ismeginau-primatuodamas.

Reviewsas ant darbo kabineto ivyko, sarvai geri, kazkiek nesuvokiamo patogumo, su dzersiais atrodo nukautuojanciai ala. Robocop!

Reguliuojasi guminiais dirzais apimtys - jos pas mane ne amerikoniskos pasirodo, reikejo susmaukti iki pat maziausio, tik taip laikosi nejudant. Ranku apsaugos laikosi 'kreivokai', nezinau.

Minusai: nesukelia anei jokio saugumo jausmo, kazkaip 'juda' visaip, jei noreciau juos issirengti nenuseges dirziuku, nusiimciau, tata reiskia, kad jie gali nussiimti ir .. siaip, SUOLYJE?! - tuo paciu noriu pazymeti, kad jiems reikia papildomai 'stuburo sarvu'. Ir kaip jau minejau nesukialamas saugumo jausmas, joks!

Grozis: +10
Patogumas: +7
Saugumo jausmas: +2

Tikiuosi 'saugojimo' neteks bandyti.

p.s norejau paklausti 'znatakoff': ar tuos sarvus reikia deti ant naked body ar su kokia nors maike? Na, kad maike dedasi ant ju kuri vadinasi dzersiai zinau, nereikia cia mane durnyt, bet va ar po sarvais kas nors??? - nes kazkaip trina kai kurie junginiai sarvu.

didzhej
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

kaip patogiau imho. jei jauti kad trina aisku reiktu kokios kiaurmaikes.
as asmeniskai kaip kada. jei labai karsta nebesimetu maikes po apacia, jei salciau - uzsimetu.
+2/-14
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

wundis mate gyva iliustracija pas krosistus: sena maike, zhirklem suvandalinta iki maksimalios ventiliacijos, ir ant jos apsirengti sharvai :154:
Peace ДА!
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

wundziui del acerbio galesiu padeti jau nuo rytoj opicelei!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

ka tuomi megini pasakyti.
UAB "Acerbis pas Gonza"???

didzhej
Post Reply