Jeigu reikia, galiu parduotRenaz wrote:Nu ne. O tu sunkvezimius parduodi?Username wrote:tai tu ne stroikes dirbi??Renaz wrote:Pas mus tai nenaudojama. Kieme stroikes, ten nueik, gal ten kas pades.
Darbas ble
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
vienkartiniu budu stroinsiu gyvenama budele. bet cia metai-kiti i prieki.Username wrote:yes sir! visos budos ir visokios C kategorijos irgi eina. Tau reikia turbut kokios dvigubos kabinos bortinio su tentu (yra tokiu chitru) !mindaugasa wrote:man reikes. kai pradesiu stroikes. ir baika pavesiu tuo paciu. bet man nedidcko (kur C kat. sueina) ir su buda, kad nesimatytu kas viduje.Username wrote: nu prie stroikiu! ar nenaudojama sunki technika pas jus ?
edit: arba mikrobuso krovininio.
prekiaujat tokiais mazais?
O bet taciau gal tau ir nereikia to visai....? ka tu ten vienkartiniu atveju stroinsi?
kad reiks pirkti krovinini transportely, tai faktas.
ir finansu komitetas sutinka.