Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372 Joined: 14 Jul 2008, 23:02
Post
by _heyy » 14 Jul 2008, 23:07
enlarge ur penix!
kas da dar su mazais?
cia raso botas!
ne bet koks, minu su kastiliais ir man viskas gerai
o kaip jumi ten su tom velnio mashynkom?
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 15 Jul 2008, 01:51
sveikas sugrizes (Gerai skamba, arne?)
—
didzhej
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138 Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius
Post
by w919 » 15 Jul 2008, 09:08
_heyy wrote: enlarge ur penix!
kas da dar su mazais?
cia raso botas!
ne bet koks, minu su kastiliais ir man viskas gerai
o kaip jumi ten su tom velnio mashynkom?
oOO! hey kaip peniksas is pelenu!!
uzdedu pliusa kad isbalansuot artejanti minusu lietu.
kas kojai?
How do you get fast lap times? With ease.
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845 Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:
Post
by nepykit » 15 Jul 2008, 09:39
As tai nesuprantu kam registruotis is naujo, kai dar turi sena useri..?
Ar cia tipo simbolizuoja nauja pradzia ar panasiai?
nepykit, ne specas
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 15 Jul 2008, 10:06
w919 wrote: kas kojai?
tas pats kas ir neverauskui - raishteliai susideveje
Peace ДА!
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372 Joined: 14 Jul 2008, 23:02
Post
by _heyy » 15 Jul 2008, 10:12
kojai ne tas pats kas neverauskui
siuvo nuplysusius raiscius ir abu meniskus ir dar nuramino, kad 25 proc tikimybe, kad meniskai neprigis.
anyway, operacinej buvo fun - seseles, kad netrukdyciau skaityti kosmopolitano, pastoviai leido migdomuosius, o ir filmuka idomu per telika rode, kaip su bulgarke shalint nutrukusius raiscius ir su sautuvu prisaudyt meniskus
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 15 Jul 2008, 10:13
_heyy wrote: kojai ne tas pats kas neverauskui
siuvo nuplysusius raiscius ir abu meniskus ir dar nuramino, kad 25 proc tikimybe, kad meniskai neprigis.
anyway, operacinej buvo fun - seseles, kad netrukdyciau skaityti kosmopolitano, pastoviai leido migdomuosius, o ir filmuka idomu per telika rode, kaip su bulgarke shalint nutrukusius raiscius ir su sautuvu prisaudyt meniskus
Riebus batonas?
Добро пожаловать нахуй
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372 Joined: 14 Jul 2008, 23:02
Post
by _heyy » 15 Jul 2008, 10:16
yep, pries symta metu
Renaz
Site Admin
Posts: 4903 Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat
Post
by Renaz » 15 Jul 2008, 10:25
_heyy wrote: yep, pries symta metu
Nekas... staiga islindo senos traumos. Ar lindo lindo po mazu islindo... kol uzveike?
Добро пожаловать нахуй
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372 Joined: 14 Jul 2008, 23:02
Post
by _heyy » 15 Jul 2008, 10:30
trauma buvo 1999 lapkricio men. pries du metus pablogejo ir pradejom ilga remonto procesa, kol galiausiai priejom kalno virsune - operacija
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 15 Jul 2008, 10:39
_heyy wrote: kojai ne tas pats kas neverauskui
taigi ir jo raisciai popieriniai!
Peace ДА!
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 15 Jul 2008, 11:23
amebom cia ne vieta. savo ligonis gali eit pasiskust i unitazu skyreli pas lolobridzhitus ir iksmenus!
jus sveikina bekiaushiu draugija
anno 2007 07 20 18:40
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060 Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:
Post
by mindaugasa vol.2 » 15 Jul 2008, 11:29
klipatu kampelio kalbos.
prasome i klipatu kampeli su kiausiniais (ar be ju), su raisciais (ar be ju)
ten renaz jus paguos
cross cojones PC
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 15 Jul 2008, 11:39
renaz gerai guodzia?
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372 Joined: 14 Jul 2008, 23:02
Post
by _heyy » 15 Jul 2008, 12:01
jamam klipatu kampely!
renaz moderuos?