Geri Harley

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

_heyy wrote:pridek dar indija ir afrikos valstybes, nes ten gyventoju yra itin daug ir kiekvienoj seimoj yra bent po du nesenesnius, nei 3 metai mocus!
Vienos afrikos uztektu, bet situ del zinomu priezasciu nepridejau...


Manai niekas ciopu neperka Europoje? :D
Image
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

mazai. Uztenka i skelbimus ir aukcionus pasiziuret. Be to ES moto rinka 1.5 karto mazesne nei JAV
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

ezhiukas wrote:mazai. Uztenka i skelbimus ir aukcionus pasiziuret. Be to ES moto rinka 1.5 karto mazesne nei JAV
Nu jau naudojant "skelbimu metodika" tai cia nekokia statistika turesi.

Tik 1.5 karto? Net dvigubai nelenkia? Tai cia praktiskai tas pats....primesk kokia "juokinga" Japonija ir jau bus tas pats kas USA? :)
Image
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

ale tu ziuriu gincyjiesi tik kad gincytis. Jei manai kad ciopai labai populiarus europoj tai gal statistika kokia iskask? Man irgi idomu bus pasiziureti. Japonijos rinka tai nors ir nemaza, bet ten dauguma parduodamu moto yra iki 400cc kubaturos, del specifines mokesciu politikos. Net ir britvom, kurios paprastai eina nuo 600cc, japonijai isleidziami 400cc modeliai.

Edit: va specialiai juziui UK rinkos 2005 metu skaiciukai, kad maziau durnu minciu kiltu

supersport - 23,21 %
naked - 19,35 %
scooters - 16,91 %
sport touring - 10,18 %
custom - 10,09 %
trail/enduro - 8,75 %
adventure sport/supermoto - 8,40 %
touring - 3,10 %
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Tai as to paties galiu taves paklausti: ka tu gincyjiesi neturedamas jokiu faktu ir skaiciu tik "rinka didesne arba rinka mazesne" arba "dauguma parduodama mazos kubaturos".

kas ta dauguma, kas ta mazuma, kiek isviso pasaulyje yra motu parduodama ir t.t.? Tai arba pateiki faktus sakydamas kad amerikoje parduodama daugiau cioperiu negu visame likusiame pasaulyje arba vaziuok vel gerti kur nors i miska :)

tame UK chioperiu isviso nepamineta, tai ka tu cia rodai? eini per gugla ir renki bilekokias statistikas is eiles? MINUSAS.

O chioperiu visame pasaulyje yra parduodama daugiau negu brytvu. Kiekvienoje rinkoje individualiai ziurint.
Image
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

ghm, taip gaunasi kad as skaiciu nepateikiu? Juzi, tu nors VIENA skaiciu sitoj temoj pateikei? Nusprendei is lempos kad japonu cioperiu parduodama labai daug, nusprendei is lempos kad cioperiu parduodama kur kas daugiau nei britvu. Krc, su tokia tavo argumentacija nematau prasmes isvis gincytis. Kas protingas suprato, kas durnas tai pats kaltas.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

ezhiukas wrote:ghm, taip gaunasi kad as skaiciu nepateikiu? Juzi, tu nors VIENA skaiciu sitoj temoj pateikei?
As tai galvoju geriau nepateikti jokiu skaiciu negu pateikti skaicius ne i tema

=;
Image
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Username wrote:
ezhiukas wrote:ghm, taip gaunasi kad as skaiciu nepateikiu? Juzi, tu nors VIENA skaiciu sitoj temoj pateikei?
As tai galvoju geriau nepateikti jokiu skaiciu negu pateikti skaicius ne i tema

=;
Du dalykai yra begaliniai - visata ir zmogaus kvailumas. Nors tiesa sakant del visatos as nesu tikras...

A. Einsteinas
Peace ДА!
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

va, Juzi, nupirk ataskaitą ir galėsi tada skaičiukus pateikt :)
http://www.freedoniagroup.com/World-Motorcycles.html
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

heh, patinkat jus man... gincas del ginco ir dar + 21 parke.

didzhej
Post Reply