Moto ekipiruote

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Moto ekipiruote

Post by xkuza »

Pribrendo laikas susirinkt apranga, tai noreciau sulaukt komentaru apie pasirinkima. Noriu tureti gera apranga plius nesiot FIRMA. Ziureti reviewsai, atsizvelgta stipriai i kainas, preliminariai - salmas, kombis, pirstines, batai - 5000lt. Renkamasi tarp juodos ir baltos spalvos komplektu. Su laiku sakiau isigysiu siokiu tokiu papildomu apsaugu, kalgotkes su maikute, kad neprakaituot i kombinezona. Jusu teismui:

Salmas - Schuberth S1 - 330 Euru - pasirinkau labiausiai del to, kad yra skaitomas salyginai tyliausiu; firma, grazus, atitinka ir DOT ir ECE standartus, o ir internal visorius juodas yra.
Image

2 daliu kombinezonas - Dainese Laguna Seca - 710 euru baltas - daug apsaugos, gera kokybe, grazus, firma.
Image

Pirstines - Dainese Full Metal Racer - 220 Euru - geriausios rinkoj, alpinestarsu gp-tech perspjauna dvigubai. Firma.
Image

Batai - Puma 1000, 200euru. Ieskojau sidi top of the line, bet nepasirode tokie hi tech kaip sitie, tai ir leme pasirinkima. Judejimo laisve. Pusiaufirma.
Image


Issakykit savo nuomone apie pasirinktus itemus. Ka vertetu pakeisti.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Kazkur buvau sumetes savo sio sezono aprangeles uzpirkima kuri dariau pavasari.

Pas mane irgi Laguna Seca Dainese siu metu modeliukas tai apranga yra gera. Labai svarbu tinkamai dydi parinkti. Pliusas del to jog papildomi vedinimai yra, taip pat atrodo neblogai kaip vientisas reikalas. Is minusu galbut galeciau pamineti kad yra tik viena nedidele kisene vidine, i kuria telpa mob ir praktiskai viskas :)

Beje neblogos yra daineze apsaugos tiek nugarai tiek krutinei, verta pamastyti.

Kas netaip su Sidi batais? Man jie visai patiko. Kalbu apie ta top line vertigo corsa: turi papildomas isorines apsaugas ciurnai, turi gera uzverzima tiek aplink peda tiek prie blauzdu is galo (tokie uzsisukantys varztai). Standartiskai eina slaideris. Taip pat turi vedinimo reguliatoriu keliu padeciu, isorinis reguliuojamas voztuvas.

Pirstines sitos geros, tiesa reikes biski adaptacijos joms prie pirstu bet good. Man patiko.


EDIT: a jo linkelis ka as ziurejau anksciau. Siaip viska galeciau rekomenduoti. http://www.motofrakcija.lt/forum/saugum ... t1961.html
Image
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

Skaiciau ta posta pries kazkiek laiko - su apsaugom ir pirkimu is parduotuves viskas gavos apie 7000litu. Biudzetas siuo atveju ribotas, bet pastarasias dienas tik ir ieskota kur pigiau, tai mazdaug dugnas ir surasytas.

Apie dainese apsaugas visada gera nuomone turejau, o ir siaip, slidinejimui naudoju ju impact sortus. Pasirinkimas didelis, net nezinia kuriu reikia - ar tik stuburo apsaugos, ar stuburo apsaugos su coccyxo (nezinau kaip lietuviskai tas pirdikaulis vadinas). O be to, ar nebuna taip, kad ji nuslysta i virsu nuo liemens ir sukelia diskomforta, privercianti sustoti kone nusirengt ir toliau vaziuot?

O kaip dedasi ta krutines apsauga, kaip prisitvirtina? nematyt jokiu juostu, gumu.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

prie šito balto kombinizono labiausiai pritiktų štai šitas šalmas:

Image
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

Nu labas, su tokiu transformeriu tik ant unitazo vaziuot :}

O del batu, tai gal reiketu visgi i sidi pakeist. Neprakaituos taip koja, bet kazi ar nepribegs vandens lyjant.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

taigi rasiau, kad uz puse tos kainos gali paimti cloveri rc. bet tada kalba vyko apie 1pc.
cross cojones PC
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Su tokiu baltu kambenzono maciau vaizuojant viena boba. Ar ne Burbulyte? :rock:
Добро пожаловать нахуй
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

Pagalvojau, kad ideja nebloga "gera uz pigiai", bet girdejau atsiliepima, kad nuvirtus plysta gerai, o ir vienos dalies kombinezonas daugiau trasai. praktiskesnis 2 daliu. Kita vertus - sita viena kart isterliosi ir bus jau levas, o ta supleses - uzsivilksi kita ir ramus toliau vaziuosi - kaina 1:2 :joja:
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

plysta kas? kloverys?
o dainese neplysta?
tada dar noreciau suzinoti ar plysta rst, bo pirkau, bet kodel nagu nepagrauzti iki pavasario?
o kurie dar neplysta?

tai jei kasdienai, tai zinoma 2pc.

beje1, jei kalbeti apie FIRMAS, tai kloverys italijoj papuola i top 3.

beje, kalbant apie juoda/balta kazkokie olandai (?) labai prikolna siuna. tai jau tikrai kosmoso karams. bet speju gali suplyshti ir nefirma :-k

Image

http://cgi.ebay.nl/Lederkombi-zweiteili ... dZViewItem
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

xkuza wrote:Skaiciau ta posta pries kazkiek laiko - su apsaugom ir pirkimu is parduotuves viskas gavos apie 7000litu. Biudzetas siuo atveju ribotas, bet pastarasias dienas tik ir ieskota kur pigiau, tai mazdaug dugnas ir surasytas.

Apie dainese apsaugas visada gera nuomone turejau, o ir siaip, slidinejimui naudoju ju impact sortus. Pasirinkimas didelis, net nezinia kuriu reikia - ar tik stuburo apsaugos, ar stuburo apsaugos su coccyxo (nezinau kaip lietuviskai tas pirdikaulis vadinas). O be to, ar nebuna taip, kad ji nuslysta i virsu nuo liemens ir sukelia diskomforta, privercianti sustoti kone nusirengt ir toliau vaziuot?

O kaip dedasi ta krutines apsauga, kaip prisitvirtina? nematyt jokiu juostu, gumu.
Ne, niekas niekur neslidineja nes apranga gana standziai prispaudzia viska ir nera kur kam vazineti. Cia velgi, labai svarbu kad dydziai tiek pacios aprangos tiek ir apsaugos butu pritaikyti. Turi viskas gana standziai uzsisegti ir laikyti. Apsaugu dydziai ziurimi pagal ugi.


Krutines apsauga tiesiog idedama i vidu ir uzsegus apranga ji lieka ten prispausta ir niekur nevaiksto. Jeigu bus per didele apranga tada gal ir iskris, bet kai viskas prisispaudzia (bet neverzia) tai tada laiko jokiu problemu. Net ir tie patys MotoGP raideriai irgi tokias naudoja, ir daznai galima pastebeti kaip jie prisede boksuose ishsitraukia ja ir pasideda i sona.
Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Beje del spalvos irgi paklausciau: vazineji su baltu 848 Duku?

nes siaip tai balta spalva labai greitai musu zaliojoje Lietuveleje apsinesh visokiais uodais ir musem ir kitais sudais ir ishsiteplios atitinkamai.
Image
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

del baltos palvos tai vienareiksmiskai pasakysiu reikia bet kokios kitos, nes po vieno pravziavimo visas atrodai kaip gera musiu gaudykle o ir tepasi :D
Beje ko gero siulyciau atkreipti demesi ir i kitas firmeles ne tik top 3, nes paciupinejus kiekviena daigta gali palyginti ir pamatyti kas ko vertas....
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

tiesa paaiskinkice kvailam pilieciui kam reikia krutines apsaugos zmogeliui kuris varineja tik gatvese???? Ar dar kaip suprantu gal net nelabai ir vazineja???
User avatar
vytenismak
125cc tarp koju
Posts: 183
Joined: 15 Mar 2008, 15:29
Location: Kaunas
Contact:

Post by vytenismak »

radau verta demesio alternatyva.
juo labiau, kad kolkas baiko neturi:

Image

:rockwoot:
Last edited by vytenismak on 19 Sep 2008, 16:50, edited 1 time in total.
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

vytenismak wrote:radau verta demesio alternatyva.
juo labiau, kad kolkas baiko neturi:
http://www.geekologie.com/2007/08/08/rollerman.jpg
:rockwoot:
:mp1:
Post Reply