multidisciplininis motosportas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
multidisciplininis motosportas
laba diena,
parasysiu kanka, kad supermoto nera vienintelis multidisciplininis motosportas.
dar labiau toks yra belguose kasmet vykstantis ishtvermes ralis, ar kaip ji pavadinti, dark dog.
http://eng.belgiandarkdogtour.com/
chebra lekia 4 dienas po 14val. ieina: etapai artimi klasikiniam raliui, bet gal greiciau-geriau; paskum greicio ruozai, paskum spec ruozai-gonkes uzdarose trasose, paskum naktiniai etapai, paskum dar gal kokie navigavimosi etapai, pasku berods dragas ir t.t.
lekia bilenkokiais motais. nuo supermotardo iki brytvu ir net sidecar'u
dalyvavo kazkurio uk magazino komanda, tai raso, kad "hte most crazy race in europe" ir kad net gal TT ruko.
ka jus i tai?
parasysiu kanka, kad supermoto nera vienintelis multidisciplininis motosportas.
dar labiau toks yra belguose kasmet vykstantis ishtvermes ralis, ar kaip ji pavadinti, dark dog.
http://eng.belgiandarkdogtour.com/
chebra lekia 4 dienas po 14val. ieina: etapai artimi klasikiniam raliui, bet gal greiciau-geriau; paskum greicio ruozai, paskum spec ruozai-gonkes uzdarose trasose, paskum naktiniai etapai, paskum dar gal kokie navigavimosi etapai, pasku berods dragas ir t.t.
lekia bilenkokiais motais. nuo supermotardo iki brytvu ir net sidecar'u
dalyvavo kazkurio uk magazino komanda, tai raso, kad "hte most crazy race in europe" ir kad net gal TT ruko.
ka jus i tai?
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
manyciau kad tokios gonkes turi but gana idomios, tik reiketu idomiau panagrineti taisykles kaip taskai skaiciuojami ir t.t. kad butu aisku pvz ar pakanka labai gerai pralegt asfaltu kad laimeti ar reikia visur mazdaug lyderiauti. Nes jei motai ivairus tai idomu kaip pvz su britvom varo laukais
ir kas is to gaunas.
Tokiu budu belgai bando issiaiskinti tarpusavyje kas geriausias vietoj to kad 12.00 i stadiona
Tokiu budu belgai bando issiaiskinti tarpusavyje kas geriausias vietoj to kad 12.00 i stadiona
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact: