Apdovanojimai

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

Apdovanojimai

Post by Shtrych »

Va papostinsiu,

APDOVANOJIMAI

p.s. važiuodamas -1 ratu nei normalūs panasonikai gavau 5 vietą :albino: :rock:
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

hehe +1

didzhej
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

va sukuomi ir sveikiname. dar karta pasitivirtino taisykle: svarbiausia dalyvauti.
=D>
cross cojones PC
User avatar
speeder
50cc tarp koju
Posts: 95
Joined: 20 May 2008, 18:53
Location: Kaunas

Post by speeder »

reiks nueit paziuret gal ir man koki priza duos.... maza kas gal kas nors neateis atsiimti :D pvz koki nauju padangu komlpekta, arba kokius 30 litru tepaluuuu :rock: arba ... ai baigiam svajoti ... nusinesiu cipsu alaus ir bus turbo... tik reik issiaiskinti kaip ta vieta skaitosi ar viesa, ar gert galima :-k
nuo jusu bajeriu man nestovi
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

ten pas vito garaze kaip suprantu
tai viskas narmalia
semkes, cipsai, alutis is bembeliu.. :rock:
less teeth, more tits.
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

o! bet megstu paburbet: normalaus kabako negalejo paimt, kad smagiai pasibut? per pietu pertrauka butu dar paprasciau :D:D
race your life
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

sai wrote:o! bet megstu paburbet: normalaus kabako negalejo paimt, kad smagiai pasibut? per pietu pertrauka butu dar paprasciau :D:D
didesne dalis nenori kabake ( kaip rodo praeitu metu patirtis ...) o jeigu tau butinai reiks aplaistyt vietoje ,tai visad prasom - uz keliu metru nuo veiksmo vietos yra visai neblogas kabakas :rock:
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

valgykla siulai?! aciu mr.president. tigi iskart sakiau, geriau per pietu pertrauka :D:D
edit: visad mallonu matyt, kaip federacija lanksciai ir operatyviai viso sezono begyje prisitaiko prie vartotoju pageidavimu. tiesiog nushlifuotas marketingo deimantas. apie protokola nera teke girdet? :)
race your life
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

sai wrote:apie protokola nera teke girdet? :)
parodykite prasome,gerbiamasis, ta protokola,kuriame parasyta,kad apdovanojimai turi buti daromi "normaliame kabake "
;-)

P.S. beje, prezidento vieta visada laisva asmenims tiek geresniems ( ne tik "žinantiems" kaip viską geriau padaryti ) tiek galintiems tai padaryti idealiau t.y. pagal kiekvieno "vartotojo" norą ...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

rekomenduoju paziureti filma "fight club" :)

didzhej
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

krce nier bazaro, prezikui pliusas, nes postus dalina :)
o yr filmas,kad visa didele seima galetume paziuret ir ateitu ir pirminykas ir mes, ir butu svente sirdyje? :D
race your life
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

Post by Shtrych »

....
norėjau paloti... AM AM ](*,)
bet susilaikysiu - vis tiek: šventė ir pan

ir gerai kaip yra :albino:
bile kokį paguodos prizą duotų už tą sunkiai iškovotą vietą :rock: kad būtų palikuonims galima pasigirti, kad jų senuxs irgi kadaise buvo "kietas" :)
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Shtrych wrote:....
norėjau paloti... AM AM ](*,)
bet susilaikysiu - vis tiek: šventė ir pan
:)
tai lok lok :P susilaikymas kenkia sveikatai :) nes jeigu tylesi,niekas nesuzinos kas yra blogai :-k
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

as irgi palosiu.

visu pirma pasakysiu motobaikeriui dideli ACIU, kad emesi ir suorganizavo kacerberga ir kita endurokrosa.

visu antra, kadangi ner aciu is ziediniu gonciku, siulau vietoj ju gonkiu daryt daugiau endurokroso varzybu :rock:

visu trecia, but smagu ateinanciais metais pabandyti igyvendinti bent viena baltijos enduro cempionato etapa tevynej :)

va, issilojau.
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

mars i enruro skyreli ereziju skleist. jum tik kad smely murkdytis, kaip vistom, cha!
taipogi primenu, kad siame ziauriame pasaulyje dirbama ne uz aciu. yra darbas, kuris turi buti atliktas, o kazkieno padekos yr antraeilis dalykas, nebent esi boba (anglishkai-cock, rus.-syska) ir tau svarbu, ka apie tave kalba ir galvoja. hejau pirk kabrioleta :D:D
race your life
Post Reply