Multidisciplinine gonTke

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

as tai manau, ir jau su YVL buvome sugalvoje koncepta... gonkiu. (yvl nepik, biski patobulinau)

Gonkes turetu but panasios i draga (bet del viso pikto vadinkime tai super-sprintu), taigi SUPERSPRINTAS.
Anas susideda si keliu elementu:
a) vaziavimas eGsfaltu;
b) vaziavumas zvyru;

Kodel tai turetu but idomu, ogi delto, kad vaziuotojai turetu 400 metru (dvi tiesiosios po 200 metru) atkarpa iveikti ant skirtingu dangu, su apsisukimu po 200 ir grizimu i finisa/starta - stojimas bazeje (galima stoppy), kada galinis ir priekiniai ratai apsizergia linija.

Rezultatas idomumo delei butu sumuojamas.
pvz. a) zvyras --- 10 sec; b) eGsfaltas --- 12 sec, final: 22 sec.
Laimi mazesni sumini laika turintis.

Pasirasot BRYTVOS?

didzhej
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

hehehe,
o jeigu 10m ilgio trasa, tai as ir sudviraciu pasirasau startuoti

ne 200m, o bet 500
kuomi mazesnis atstumas, tuomi mazeni skirtumai tarp baiku.
matem gi, kaip 200m trasoj pupsikas nissanas visus z8, 3000 ir porshus apvaziavo
cross cojones PC
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

tai ne???

didzhej
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

demesio,
sekanciu metu geguzes 1d., pazymedama tarptautine Darbo diena, balsiu bendruomene rengia varzybas greiciausiam pasaulio motociklui issiaiskinti.
bus vaziuojami du etapai:
1km z. ezeru gatve ir 1km zvyrkeliu iki kryzioku sodu

dalyvavimas butinas,
prizus varzybom isteige balsiu dvarelis.

kvieciame!
cross cojones PC
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Nice!!! :D

bet salyga iveskime: brytvos, pirma vaziuoja zvyru (kas liks vaziuos asfaltu). sudabrydziai eGsfaltu!..

ir dar: privalomas sveikatos draudimas MF naudai!

didzhej
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

ore! :D
race your life
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Mindawgas gerai pastebejo, 200m yra per mazai, nebus tokio "wow" efekto skritume kaip pvz 500m

O siaip manau taip pasvarscius tai kad gautu sumoje endurkes nuo brytvu jeigu tokias distancijas varytu....asfaltas tai viskas aisku, o ant zvyro ne taip baisiai tos brytvos vaziuoja jeigu tiesiai be posukiu...variklis duoda savo pranasuma ir svoris nedaug skiriasi? padangu tik reiketu tokiu "lietaus".

Aisku tik yra pora bet - surasti tokias atkarpas ir surasti drasoliu kuriems butu negaila draskyti brytvas ant zvyro :)


Edit: arba visi deda brytvines padangas, t.y. brytvos savo, o endurkes - supermotines asfaltines :laughing6:
Image
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

tai su ta salyga, galima nevaziuot visai
nes cia gincas kas ka atpisa "taip kaip stovi"
delto nei padangu keitaliot, nei ... pilti dieseli.. negalima

p.s. o jei imti supermoto?
kas ka atpistu? Brytva, ar 600cc kokia nors versija?

Va ir gaunasi, kad gal geriau lieka tegul taip kaip yra.

Beje, ant zvyro britva leks tiesiai, kol neuzmes galo.. o tada jau gaudyk batona, vairo pasukamumas tai.. mizernas... aisku ant asfalto neatguldysi kroselkos, kad jau visai butu 'wow'... bet uztat vaziuot galima ir zanosais galima ait!

didzhej
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

belieka sulaukt geguzes pirmosios. ir visks bus aisq :D:D
race your life
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

mes tai susirinksim, o tiem kur buvo neaisku.. taip ir bus neaisku..
...tai kelias netinkamas.
...tai oras negeras.
...tai krize -benzo neipila.

didzhej
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

didzhej wrote:mes tai susirinksim, o tiem kur buvo neaisku.. taip ir bus neaisku..
...tai kelias netinkamas.
...tai oras negeras.
...tai krize -benzo neipila.
=D>
Peace ДА!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

hehehe
mars i alternatyvaus moto sporto kanpeli.
zvyrkeliais esu vazinejes su brytva
bolgay, kai reikia persirikiuoti lenkiant ziguliuka, blogay jei pvz skaldos pripilta tiek, kad pradeda ratas sekesti, o siaip tai suki rankena ishsishiepes ir plaukiojancia sikna smaugi
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

+1 mindaugui. Nekarta teko ir kai kada tenka biski zvyruotu keliuku pravaziuoti - viskas px. Stabiliai stovi, sikna sau plaukioja nuo 3000rpm bet kokiu begiu bet stabiliai stovi savo veziose ir gali minti nors ir 100km/h ar dar bilekiek jeigu kiausiniai geri :D Netgi buvau isigudrines biski driftinima su gazu ant posukio pashlifuoti, bet poto pagalvojau kad gal tiek to dar "prisizaisiu".



P.S. Ta prasme as bandziau ir ta ir ta, tai sakau savo pastebejimus, o DJ bande su brytva ant zvyriuko ar tik siaip pasvajoja kaip kas turi buti ? :D :albino:
Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Dar ipilsiu 98-to beshvinio i ugni (ir tuo paciu sushiksiu mindaugo kampeli galutinai):


A zinote kur ir kokiu budu pasaulyje yra statomi top speed rekordai? Ir ant kokios dangos jie vaziuoja (ir kokiais greiciais) ? ;-) :D


hint - Bonneville :-$
Image
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

greicio rekordai statomi offroade - ten asfalto ne suziburiu nerasi:P

o bet taciau, jei itraukiam >600 ccm supermoto i normatyvus, tai skaitau gonkese turi vaziuot visada ant vieno rato - priekinis ar galinis nesvarbu :rock:
Post Reply