ICE age - homemade spygliuotu padangu projektas

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

vistik pazeide smegenis kelione.... kelintas gyvenimo ratas? kokia paskutine reinkarnacija?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Rashyd wrote:O, Storms - PACAN! Sestadieni/sekm kvieciame i dvikove... tapeliu baloje... glaim net su priekaba naujaja privaziuot...


Dar tipsas... svarbus padangos ir varztu pasirinkimas, kolegos praktiak rodo paemus shudina padanga (E09) kietoka, mazi dygliai ir idejus palyginti stambius varztus tapo labai sunku uzmontuot. pasekoje pradurtos 2 kameros. darbas dar nebaigtas. AIskeja, kad priekine padanga yra iššūkis rimčiausias. siūlau nepadauginti su vaztu keikiu, galbut bverta kai kuriuos padangos dygliuose nesukti varztu. dar galbut preikiui geriausai eitu mano mineti 4.2mm plieno lakstu savisreigiai plisu 4mm nailonine verzle. Atminkime, kad priekui tenka mazesnis kruvis, nors svorio daug laikoma ant prirkio, bet jos vistik nedrasko variklis.
as butent taip uir darau
padanga michelin enduro competition ir i ja butent suju metalo samariezus
obet taciau mano nupirktoji testine partija 4.2x32 yra 1 cm per ilgi. todle ryt ieskosiu 4.2x20 ar kazko panasaus. nzn tik kaip bus su M4 verzlem su nailonu. tokiu seniuose nemaciau

edit: sabvaitgaliui manau nespesiu, ibo dar neturiu gumos paklijavimui beigi nesu ne kart pac montaves endurinio rato...
beto vilius remonte ir mane veza husabergo brolis karosa

edit2: pasirodo sensejus bande apgaut neviena karta!
mano kukliais paskaiciavimais i 1 padanga sueis minimum 250 sriubu
Last edited by storms on 08 Jan 2009, 23:26, edited 2 times in total.
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

Rashyd wrote:............, kolegos praktiak rodo paemus shudina padanga (E09) kietoka, mazi dygliai ir idejus palyginti stambius varztus tapo labai sunku uzmontuot. pasekoje pradurtos 2 kameros. ......
em o as kaip tik pajamau kietam gruntui skirta donora. tai sakai dabar apsigalvot ir imt minkstam gruntui? dar nevelu apsigalvot, nes donora gausiu tik savaitgali :(
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

jei sugebesi sumontuot - tai isloshi...
beje, garaze turim kazkokios pusfures kamera - cia tiems kam reikai gumos layeriui...

_heyy wrote:
Rashyd wrote:............, kolegos praktiak rodo paemus shudina padanga (E09) kietoka, mazi dygliai ir idejus palyginti stambius varztus tapo labai sunku uzmontuot. pasekoje pradurtos 2 kameros. ......
em o as kaip tik pajamau kietam gruntui skirta donora. tai sakai dabar apsigalvot ir imt minkstam gruntui? dar nevelu apsigalvot, nes donora gausiu tik savaitgali :(
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Rashyd wrote:jei sugebesi sumontuot - tai isloshi... beje, garaze turim kazkokios pusfures kamera - cia tiems kam reikai gumos layeriui...
jei nerasiu zigulio ar dniepro kameros - jamu
ble nuliro kaukolinio einhellio akomas net nepragrezus visu skyliu
ryt jamsiu kovine makita
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

_heyy wrote:
Rashyd wrote:............, kolegos praktiak rodo paemus shudina padanga (E09) kietoka, mazi dygliai ir idejus palyginti stambius varztus tapo labai sunku uzmontuot. pasekoje pradurtos 2 kameros. ......
em o as kaip tik pajamau kietam gruntui skirta donora. tai sakai dabar apsigalvot ir imt minkstam gruntui? dar nevelu apsigalvot, nes donora gausiu tik savaitgali :(
beje, dar vienas momentas kuri supratau siandien bebrowsindamas (aisku ne darbo metu) apie padangu dygliavima: imi ir suki. ir nepisi niekam proto. suki bilenka ir bilenkaip. o tada smaugi. like no womorrow!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

khmmm.. prasome atsargiai svaidytis zodziais!

nuotrauka - zachiotas.
akiniai kam? apakino shviesa, kai is virshaus nusileido?

beje, skaitau kitamet ice padangu tema gali atsirasti ir panasoniku skyrelyje.
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

mindaugasa vol.2 wrote:khmmm.. prasome atsargiai svaidytis zodziais!

nuotrauka - zachiotas.
akiniai kam? apakino shviesa, kai is virshaus nusileido?

beje, skaitau kitamet ice padangu tema gali atsirasti ir panasoniku skyrelyje.
skaitau ji siuometu randasi, ibo yra projektas prasmauk ant ledo su SM!
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

a skaitau kokis skirtumas? priekis zemiau bus ir stopas geriau lups, tik tiek...

storms wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:khmmm.. prasome atsargiai svaidytis zodziais!

nuotrauka - zachiotas.
akiniai kam? apakino shviesa, kai is virshaus nusileido?

beje, skaitau kitamet ice padangu tema gali atsirasti ir panasoniku skyrelyje.
skaitau ji siuometu randasi, ibo yra projektas prasmauk ant ledo su SM!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Rashyd wrote:a skaitau kokis skirtumas? priekis zemiau bus ir stopas geriau lups, tik tiek...

storms wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:khmmm.. prasome atsargiai svaidytis zodziais!

nuotrauka - zachiotas.
akiniai kam? apakino shviesa, kai is virshaus nusileido?

beje, skaitau kitamet ice padangu tema gali atsirasti ir panasoniku skyrelyje.
skaitau ji siuometu randasi, ibo yra projektas prasmauk ant ledo su SM!
nubet idomu vistiek skaitau
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

nakagi
varztai pasirodo tinkamiausi man 4.2x25. dedu saibas ir verzle su nailonu
su salyga kad pries tai buvusi kompozicija visiem labai patiko, imetu tokiapacia kompozicija
Image
Last edited by storms on 17 Feb 2009, 10:37, edited 1 time in total.
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

kaip orai? manau dar truputi viskam patirpus, nebereikes ir sipu - ant lygut lygutelio slapio ledo uzteks tik stumtelt ir ciuosit ant batu iki kito galo :rock:
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

skaitau darbu visai estresuoju
daru siaip, drakonui ant pykcio, kad be darbo nesedeciau
artimiausias possible rideout - next weekend arba next year
who cares. svarbiausia, kad turiu lyshhna husqvarna/husaberg galini diska ant 18
gal kam reikia?
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

pabandziau ir as siandien specialia sventine baltijos partija buteliuose, labai itin nebuvau suzavetas, bet bent jau pasidziaugsiu kad ryt irgi gaunu donorines padangas dygliavimui. bus ziema, ar ne, bet smaugsim su jomis dar si menesi :rock:
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

storms wrote: who cares. svarbiausia, kad turiu lyshhna husqvarna/husaberg galini diska ant 18
gal kam reikia?
Tebunie, paimsiu as.
Beje, bandei imaut i berga?
Fits?

didzhej
Post Reply