Paieskomos dalys

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
Kamstis
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 04 Jan 2009, 23:02
Location: Kaunas ?

Paieskomos dalys

Post by Kamstis »

Ieskau keletos daliu savo karvei. TDM 850
Reik kad viska butu galima nusipirkt uz Lietuviskus pinigus.

1. Su salyga kad mano duslintuvas nubrozdintas ir leidzia duma pro sona, beto jis ten kazkoks free air ( kai prasmaugiu pro savo kaima tai net patys ramiausi sunys kaukt pradeda.) Tai man reik un Lietuvos susirasti duslintuva. Salyga nr. 2 Kadangi pas mane padarytas tiurlingas ir is sistemos 2-1-2, padaryta 2-1. Man reikia triubos kuri garsei nerektu ir padoriai atrodytu, bei butu pritaikyta mano klerkalui. Uzsi... ieskot.

2. Salyga. Turiu Givi krepsiu laikikli toki nebloga tai reik ir givi krepsio arba dar geriau visu triju. Kas ant lietuvos parduoda sita branda? irgy uzsi.... ieskot.

3. Visus kitus atsakymus radau moto kioskeliu skyriuje (zvaigzdes voztuvu pareguliavimas ir t.t.) :bq
С голой бабой трудно спорить!!!
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

uz lietuviskus pinigus tai cia pigiai?

jei pigiai tai skaitau ebayjus tavo draugas bus. jei amzius ir isitikinimai neleidzia pirkti internetu, nes visur apgaus, tadu belieka uz brangiai pirkt naujus daigtus.

o dezei tai skaitau ieskok deziu komplekto uz normalia kaina ir tas naujas laikiklis kapeikas priedo kainuos, nei kad is kazkur knist deziu komplekta tavo turimam laikikliui.
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Mano patarimas taipogi butu ebay

Tiek dezei tiek dudai.

http://cgi.ebay.de/Yamaha-TDM-850-Auspu ... 1|240:1318

va pvz komplektas ryt eina, kolkas 6eur.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

uz lietuviskus pinigus aka Litus. Ne eurus, ne ebajus ir peipelus. As taip suprantu lietuviskus.
User avatar
Kamstis
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 04 Jan 2009, 23:02
Location: Kaunas ?

Post by Kamstis »

xkuza wrote:uz lietuviskus pinigus aka Litus. Ne eurus, ne ebajus ir peipelus. As taip suprantu lietuviskus.
Butent dedu +1 uz supratima.
Na man geriau ateit y shopa apziuret ir nusipirkt nei ebejyu knistis. Na dar tinka eshopai bet nerandu kas siustu i lt :(
С голой бабой трудно спорить!!!
User avatar
Kamstis
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 04 Jan 2009, 23:02
Location: Kaunas ?

Post by Kamstis »

Arvis wrote:Mano patarimas taipogi butu ebay

Tiek dezei tiek dudai.

http://cgi.ebay.de/Yamaha-TDM-850-Auspu ... 1|240:1318

va pvz komplektas ryt eina, kolkas 6eur.
Tai as juk rasiau kad pas mane tiurlingas padaryta viena duslerke. Tai man reik tik pacio duslintuvo galo.
С голой бабой трудно спорить!!!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Kamstis wrote: Na man geriau ateit y shopa apziuret ir nusipirkt nei ebejyu knistis.
Senamadis snobas, ne kitaip - tuoj desiu minusa.
Daug prarandi vien del savo nepasitikejimo interneto shopais.

Imciau ta kur arvis uzrode, prasyciau draugu, ka nupirkciau, siuntimo islaidos nedideles.
Drasiau!

didzhej
User avatar
Kamstis
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 04 Jan 2009, 23:02
Location: Kaunas ?

Post by Kamstis »

Ar as ne aiskiai issireiskiu ar kaip? Jei det orginalu duslintuva man reik pirkt ir "kelnes" Nes kai kazkoks idiotas dare tiurlinga nupjove kelniu gala ir dabar orginalas neina :chain:

http://cgi.ebay.com/YAMAHA-TDM850-TDM-8 ... 5|294%3A50

Va toks pas mane blin kokia kosmine kaina
С голой бабой трудно спорить!!!
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trks ... Categories

kokiu nori.

duodu irgi minusa. tu tdm'u ant lietuvos gal ant vienos rankos ir suskaiciuotum. tai kiek pagal tave shopu turi turet vietoj dusles jiem? o jei ir turetu uz gamintojo rekomenduojama mazmenine kaina, tai rektum kaip ner gyvenimo ant lt, nes antkainiai nezmoniski :D
User avatar
Kamstis
Ganerio lankytojas
Posts: 509
Joined: 04 Jan 2009, 23:02
Location: Kaunas ?

Post by Kamstis »

Nu fsio prisireginau prie ebay sujungiau ebay su savo paypal.
Klausimas ar mano akaunatas ebay veiks visur? Ta prasme ebay.uk, ebay.de? ar kiekvienos salies ebay reik naujai registruotis?
С голой бабой трудно спорить!!!
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

Visur veiks. Viena bendra duombaze loginams yra, o listingams skirtinga. Jei ko nerandi .com - eini .de, .uk :}} retai kada ismeta international listingus apacioj, kai virsuj raso 0 results. :}
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

cia parasysiu: global.ebay.com ir rodo visus shopus siunciancius preke i Lietuva. nebereikia ziuret ar ten vokiskam jebejui gal ira ar angliskam, o gal amerikanskam. nu.

EDIT: PS kad juzefas neturetu prie ko prisipist, tai ne i Lietuva, bet ten kur sedi, ty pagal IP musiet.
+2/-14
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

wundis wrote:cia parasysiu: global.ebay.com ir rodo visus shopus siunciancius preke i Lietuva. nebereikia ziuret ar ten vokiskam jebejui gal ira ar angliskam, o gal amerikanskam. nu.

EDIT: PS kad juzefas neturetu prie ko prisipist, tai ne i Lietuva, bet ten kur sedi, ty pagal IP musiet.
bet tada gali pasiloxint ir nepajamt daigto kurio pirminis siuntimas i lt nenurodytas, o pasnekinus seleri jis sutinka parsiust
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

jo, ir pasilochini su tuo globaliu ebajum. :]] Ypac retenybiu ieskodamas. RAsai kiekvienam ir klausi kiek shippingas. O tie atraso UK ONLY, arba states only.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

storms wrote:bet tada gali pasiloxint ir nepajamt daigto kurio pirminis siuntimas i lt nenurodytas, o pasnekinus seleri jis sutinka parsiust
bootiant :)
Peace ДА!
Post Reply