ezhiukas wrote:tai kada ponas keisit savo roadkinga i ka nors juoda?
nu laba diena- bele jis koks žalias ar mėlynas? planavau keisti į matinį juodą FLHX, bet kadangi dėl krizės šviesa tunelio gale laikinai išjungta, tai ir planus atidėjau geresniems laikams
tai kad blizgantis visas tas roadkingas. FLHX irgi blizguciu daug turi. Tikrai juodo turisto harlis taip ir neisleido. Yra tik 2 sportsteriai, 2 dynos, 2 softailai ir nightrodas
ezhiukas wrote:tai kad blizgantis visas tas roadkingas. FLHX irgi blizguciu daug turi. Tikrai juodo turisto harlis taip ir neisleido. Yra tik 2 sportsteriai, 2 dynos, 2 softailai ir nightrodas
kol kas stovi, dabar vyksta tekinimo darbai custom stabdziu projektui. O su custom skardom xz kaip bus, kol kas pats nesu iki galo apsisprendes ko noriu
nakagi
jei kas pamenat, per sborus smaugiau su harliu, kuris valina panasiai kaip motociklas
revtecho variklis palei 2 litrus
kagikagi
pamatavus ant galinio rato turi 109 AG
sakiau, kad panasu i motocikla?
arvi, desi kreives
?
storms wrote:nakagi
jei kas pamenat, per sborus smaugiau su harliu, kuris valina panasiai kaip motociklas
revtecho variklis palei 2 litrus
kagikagi
pamatavus ant galinio rato turi 109 AG
sakiau, kad panasu i motocikla?
arvi, desi kreives
?
Kitas komentaras kuri is taves girdejau buvo virtualus vairo pojutis.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."