padangos 2007

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

padangos 2007

Post by mindaugasa »

ladadiena,

ka reikia ziureti kitu metu sezonui??
metzeleris kazka gamina?
dunlopas nzn nzn, imho.
michelinas 2ct, baisu, kad susidroz akimirksniu. uztektu senojo power piloto. kas veza teisingom kainom?
pirelli, jei kas veztu sviezia (lyg motoservisas?), but visai idomu pasibandyt. kazkaip po ju diablo strados, visai kelia pasitikejima (nepavyke metzelerio kuriniai :) )
kadangi ypac idomus 190/55 dydis, tai islindo continentalis. didieji gamintojai neskuba leisti nestandartinio matmens, o va conti ir avon(?) - yra!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

MINDE, 2CT kaip tik ir pagamintos taip, kad leciau devetusi!!! ju centre misinys kietesnis, del to dyla tolygiau.

savo ruoztu kitamet neatsisakyciau pabandyt:

1. Diablo Corsa III - zr. 2.
2. Diablo Corsa - turejau,- fantastika!!!
3. Pilot Power (2CT) - nes visi sako kad ze best
5. Dunlop Qualifier - turiu,- fantastika!!!
4. BT014 - nes visi sako kad labai gerai

man kitam sezonui laimes tos, kurias bus lengva nusipirkti ir nekainuos kosmoso. todel itariu, kad tai vel bus Qualifieriai.
How do you get fast lap times? With ease.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

w919 wrote:MINDE, 2CT kaip tik ir pagamintos taip, kad leciau devetusi!!! ju centre misinys kietesnis, del to dyla tolygiau.

savo ruoztu kitamet neatsisakyciau pabandyt:

1. Diablo Corsa III - zr. 2.
2. Diablo Corsa - turejau,- fantastika!!!
3. Pilot Power (2CT) - nes visi sako kad ze best
5. Dunlop Qualifier - turiu,- fantastika!!!
4. BT014 - nes visi sako kad labai gerai

man kitam sezonui laimes tos, kurias bus lengva nusipirkti ir nekainuos kosmoso. todel itariu, kad tai vel bus Qualifieriai.
ar jau sakiau, kad man pirelli ir metzu trademarkai patinka?
ogi durnlopai visai nepatinka
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Prie to pačio. Kuo gręsia Å
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

guldymo pablogejimu ko pasekoje negalesi geresniu lap time rodyti!
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

"guldymo pablogejimu" tai cia pedagoginio ZIEDE.

o realybeje tai pasukamumas taps letesnis ir sumazes stabilumas posukyje.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

O jus neturite skirtingu padangu "4 track days" ir "street"? (just klausimas, nes man rodos logiska butu tureti atskiras)

didzhej
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Turim po atskiras padangas su visu atskiru mocu priedo. Ir dar atskirą technikų brigadą, palaikymo komandą ir po porą asmeninių mergyčių-sirgalyčių, kad laikas tarp gonkių neprailgtų :thumbright:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

heh.neturit.
melagelis - nu nu nu

didzhej
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

zinotum ant kiek tos padangos universalios ir kokios ju galimybes! beto vazinejant su motociklu perdaug sukibimo nebuna, todel nera tikslo gatvei detis BLOGESNES nei imanoma.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

nesuprantu. tu man dabar 'pm' pavaryk.

didzhej
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

bijau, kad tu 2cnt "kietesnis" vidurys bus minkshtesnis uz "minksta" paprastu pilotu guma.

edit: gamintojai visai suizulejo: road/track padangeles beveik slikais tapo. baisu per lietu ar ant smeliko papulti.

be to reikia tureti antra komplekta ratlankiu, tik kad jie arkly kainuoja :(
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

mindaugasa wrote:bijau, kad tu 2cnt "kietesnis" vidurys bus minkshtesnis uz "minksta" paprastu pilotu guma.
neisivaizduoju kam to reiketu? :) kad K5'as tiesiojoj neprasuktu rato ant 299 lekiant?
How do you get fast lap times? With ease.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

mindaugasa wrote: edit: gamintojai visai suizulejo: road/track padangeles beveik slikais tapo. baisu per lietu ar ant smeliko papulti.
nesutikciau. paklausk Vee kaip su D207 (ar 208) vaziuoja jo purvabrydis.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

ciprasau, bet girdejau, kad 208 kad chiulpia?
del "mikstejimo" tai nebudamas ekspertas, vis tik drystu manyti, kad tai yra tendencija?
viskas, kas link sport baiku arteja prie motogp?
Post Reply