cia paskutini karta lenkai buvo prilinde (ale i kacerga dabar kik ju prilenda. su hajabusa, su zzr1400 tik lekia!)
tai pasidyvijo. sako jo druzbanas, kur visame pasaulyje lekia laiko 1.4bar gale.
o pas mane, matai daugiau
siaip ne taip apgyniau lietuva ir savo nekompetencija nurashydamas ant sliku (druzbano) karkaso kietumo ir lekimo smarkumo.
bet susinepatoginau kazkaip..
taigi apklausa - refenrendumas:
kiek puciate i padangas jei pralekt trasoje?
1.4 pucia i zemo slegio slikus. tie patys lenkai, kurie parduoda naujas padangas gonkese rekomenduoja maziau pusti, nei vito ivardijo "auksini" LT standarta. bus proga isbandyt, pigiu padangu uz zlotus nusipirkus
o kaip suzinoti vaziuojant: per mazai ar per daug?
a. suzinai kai jau per velu, kadangi staiga sugenda motociklas kartu su padangomis;
b. plaukioja uodega/priekis
c. plaukioja kodel?
d. per daug - slysta
e. per mazai - slysta
hmm, na siaip klausiau, kiek pust maziau-negu-gatvei, kad pakaitus padangai slegis ishsilygintu. tai cia turejau omeny lekima asfalto trasa.
bet jei analogishka problema kankina ir lekiant bekele, tai diskutuojame visi.
Á Dunlopà galima dràsiai maþiau pûsti nei "auksinis" standartas. Pas jas kordas labai tvirtas bûna.
Su azotu atsargiai reikëtø. Kai pûti orà, pradþioj padangos minkðtesnës bûna, geresnis sukibimas. Kai áðyla, pasidaro kietesnës, bet ir padanga suðilus. Su azotu jos iðkart kietos bûna.