Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

zil130 wrote:Taip teisingi-sveiki dalykai niekada nebūna pigiau nei žalingi, čia kaip saulės baterijos, brangu, neefektyvu bet žalos nedaro.
gerb. zilai
nesutinku su jumis is principo!
saules baterijos yra zalingos. prapleskime akirati.
ne-zalos aplinkai klausimas turi apimti ne tik eksploatacija, bet ir gamyba bei utilizacija.
saules bateriju ekologinis efektas man kelia daug abejoniu.
skaitau saules bateriju projektavimui, gamybai bei utilizacijai sunaudota energija (=tersalai, ismesti i aplinka) nusveria tu paciu bateriju pagamintos "svarios" el. energijos kieki.
?
ir jau pvz. visai nekelia abejoniu taip vadinamu hibridiniu automobiliu marketinginis bullshitas
cross cojones PC
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Ot ir ne, dėl automobilių taip, dėl saulės bateriju ne, kai turėsiu laiko surasiu info.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

zil130 wrote:Ot ir ne, dėl automobilių taip, dėl saulės bateriju ne, kai turėsiu laiko surasiu info.
gerai, prasome pateikti informacija.
cross cojones PC
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

jus, rodos, nekreipiant demesio, kad kampelis apie blaivybe, esate gausei prisigere - iskelkite duotaji klausima viesma svartymui uzdarame kampelyje!

didzhej
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Stoju ir as i blaivininku kanpeli.
Galiu pasakyti, kad dvi tautes vyno ir lygiai tokios pat dvi taures palengva gurksnojant avieciu skonio degtine labai nesiderina tarpusavyje.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Post by Abbath »

Kas cia per avieciu skonio dektine? :-k
Cia tipo panasiai kaip zuvies skonio ledai?
Zinau buna dektiene paprastoji (Ivairiu rusiu), nu ir moteriska dektiene... (Nu ta kur su varpa)
Blyn... avieciu skonio degtine.... gal jum dar pieno skonio alaus?
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Nu cia ta raudonai dazyta degtine nu. Tipo avietine, kur trys avietes plaukioja.
Zuvies skonio ledu nezinau, bet tai zinau, kad buna zuvies skonio kiauliena. Arba vysniu skonio zuvis. O bet taciau neragavus.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Post by Abbath »

Nu tai jei buvo blogai reiskia butent nuo tu raudonu dazu ir surugusiu treju aveciu.... O bet taciau dar daznai pasitaiko koka kola nekokibiska...
TIK NEREIKIA CIA KALTINT VARGSES DEKTINELES!!!!!!!!
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

oyyyybleeee!!!! von is kampelio su alkoholio receptais tik!!!!
jezus&marija, kaip susikta tema ](*,)
5x tevemusu abiems. po 10 kartu.
cross cojones PC
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

nu man patiko... :D
:-#

Жрали: водку, коняк, шампанское, вермут, пиво... а отравился, суко, кокаколой!!!!

didzhej
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Kryþius wrote:Nu tai jei buvo blogai reiskia butent nuo tu raudonu dazu ir surugusiu treju aveciu.... O bet taciau dar daznai pasitaiko koka kola nekokibiska...
TIK NEREIKIA CIA KALTINT VARGSES DEKTINELES!!!!!!!!
Kokakolos nenaudoju. Vertina gryna, neskiesta produkta. Uzsigerinejimu nesuprantu. Vat taip.
Ir siaip, atejau pas blaivininkus, tad prasom cia nesikabineti.
Siandien esu baisiausiai jautri priekabems.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

hehe, cia varciau savo senus blogus apie gonkes... radau va toki (trumpai: normali procedura, med.komisija pries startus Taline, ziedines lenktynes (masinu)), taigi:

Tikrino spaudima, per megztini.. irgi labai juokinga (estiskai turbut cia taip). Sakau pusti reikes? Sako ne.. is akiu matau, miego truksta, bet, tikrai, kad negeres! :) O kokia medicina Estijoje! Is akiu mato!

Nu, zodziu, pataikiau i tema.

didzhej
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Man is akiu matosi, kad naminio vyno 0,7 kiekis yra ryskiai per daug.
Bukit atsargus su naminiais vynais (bet tai kaip negersi, jei pati uzsitaisei ta vyna, a?)
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

ar buvau kada ystojes y kampely? ne? tai ir nestosiu.
Image
Peace ДА!
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Viskas. Stoju i skyreli ir nebeistosiu daugiau! (deja pirmininkas nesusirinks is manes duokles gonscikams).
Pasakysiu, kad po naminio alaus ragavimo ant pachmielo butelis martinio visiskai blogas ir negeras reikalas!
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Post Reply