Enduriniai ir krosiniai batai

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
aida
50cc tarp koju
Posts: 96
Joined: 01 Jun 2009, 08:01
Contact:

Enduriniai ir krosiniai batai

Post by aida »

tckd wrote:
storms wrote:???
http://picasaweb.google.lt/a.milashius/ ... 6641219410
kodel supermotinei batai?
is ko sprendi?
dabar toks padas narmaliai krosan ain ir axo ir fox ir astarsai10 panasus

necilik nuo madu! :gay:
enduriniai batai krose nenaudojami, bo per daug giliai kabina zeme posukiuos ir ne tik :albino: (daviau offfftopic)
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

aida wrote:enduriniai batai krose nenaudojami, bo per daug giliai kabina zeme posukiuos ir ne tik :albino: (daviau offfftopic)
kas dar cia per biesas? kuo enduriniai skiriasi nuo MX ?
Peace ДА!
User avatar
aida
50cc tarp koju
Posts: 96
Joined: 01 Jun 2009, 08:01
Contact:

Post by aida »

googlink ;)
p.s. slidimas visur reikalingas :albino:
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

aida wrote:googlink ;)
p.s. slidimas visur reikalingas :albino:
xujampampuglink! grait sakai kuo ISH ESMES skiriasi enduriniai* nuo MX.. nes pirma roza girdziu.

guminiai chebatai braidyt po shudus - cia ne enduriniai tikiuos?

edit: nu tai kurie is situ enduro, kurie motocross?
Peace ДА!
User avatar
aida
50cc tarp koju
Posts: 96
Joined: 01 Jun 2009, 08:01
Contact:

Post by aida »

1 - padas. mazesnis protektorius
2- nosis. nera metaliniu apkaustu, o tai suteikia geresni kojos praslydima per grunta. ka neuzlenktum atgal
3- oro/vandens pralaidumas. suprantama ir taip ane?
4- mazesnis (biski) svoris. maziau sagciu. maziau metalo
5 - plonesnis priekis. na ta dalis pirstu. tik nezinau del ko

edit: vaziuoti galima ir su tapkem, bet jei jau rimtai, tai rimtai iki galo
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

aida wrote:1 - padas
2- nosis
3- oro/vandens pralaidumas
4- mazesnis (biski) svoris
5 - plonesnis priekis. na ta dalis pirstu
skaitau tiesiog pavardinai kuo skiriasi skirtingu gamintoju skirtingi modeliai... :loser:
Peace ДА!
User avatar
aida
50cc tarp koju
Posts: 96
Joined: 01 Jun 2009, 08:01
Contact:

Post by aida »

skaitau nepamatei edit.

kas krosui batus siuna? starai ir sidi. googlink toliau geriausius modelius

like - Image
Image
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

xujne cia kazkokia...
nu NERA ir NERANDU kazkuo isskirtu MX ir enduro batu.. dok tiesu linka..
beje - tckd gerai parase. tai tik nauja MADA ir nieko daugiau. nera tokios klasifikacijos ir tashkas!
Peace ДА!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

:evil: , zr. stormso tema apie kroso batu pritaikyma brytvom.
jau isdiskutavom
yra net trailo batai isskiriami
vienok parasiau ne todel, o todel, kad ziurint i tokius plastmasinius batus man is anksto pradeda mausti keliu sanarius.
rashydas tegu paraso.
susinervavau..
cross cojones PC
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

mindaugasa vol.2 wrote:yra net trailo batai isskiriami
trialo yra. specifika kita, reikalingas geras grip'as... gi kad yra atsikrai enduro ir kroso - man naujiena...
Peace ДА!
User avatar
aida
50cc tarp koju
Posts: 96
Joined: 01 Jun 2009, 08:01
Contact:

Post by aida »

nu nera, bet yra :roll:
tiesiog yra nauju pliusu pagal kuriuos visi perlipa i juos. Jau retas kuris vaziuoja su auksciau minetais 5 punktais

ai, einu atostogu. :-$
bet galiu duot telefono numeriu.. googlej neradau =;

vistiek as teisi
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

aida wrote:nu nera, bet yra :roll:
tiesiog yra nauju pliusu pagal kuriuos visi perlipa i juos. Jau retas kuris vaziuoja su metaliniais
aha! ka ir sake tuchkus - nauja mada, nauji atradimai ir nieko daugiau!
kaip ir visur kitur...
aida wrote:ai, einu atostogu. :-$
:evil:
aida wrote:bet galiu duot telefono numeriu..
kieno numeri?
aida wrote:googlej neradau =;
:skvydukas:
aida wrote:vistiek as teisi
:snooty:
Peace ДА!
User avatar
aida
50cc tarp koju
Posts: 96
Joined: 01 Jun 2009, 08:01
Contact:

Post by aida »

tai wallkmenai irgi nauja mada. ](*,) numeri tu kurie geriau zino nei as :bs:

p.s. kas tas vaidas kuris man spamina mail'a :chain: ;-)
Last edited by aida on 01 Jul 2009, 13:38, edited 1 time in total.
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

tu gal norejai pasakyt kad endure bisk px naujos mados, del to tinka ir metalines atsikishusios nosys? :)
Peace ДА!
User avatar
aida
50cc tarp koju
Posts: 96
Joined: 01 Jun 2009, 08:01
Contact:

Post by aida »

enduro reik nosiu, bo neatsispirs nuo slapio medzio kitaip. ju batai neslysta! o va tu pastovetum ant SLAPIO lapo su krosiniais
#288
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Post Reply