Nium tai manau pajausi skirtuma...Shadow wrote:Ne daugiau nei 140km/h
pagrinde greitis 100-120 km/h
Stiklas
- Shadow
- Aukstadvario dievas
- Posts: 1405
- Joined: 21 Aug 2007, 19:32
- Location: Nepriklausomas vienkiemis
Taigi galiu pranesti, kad eziukas su kryzium buvo neteisus del stiklo mano atzvilgiu.
Kadangi buvo pykciai, kad man neparduot to stiklo (argumentai kaip eziuko ir kryziaus) tai pagrasinus, kad eisiu sujaukt garazo su irankiais ir nusiimsiu pati stikla, stiklas buvo nuimtas nesujaukiant garazo su irankiais.
Savaitgali apturetas raidautas, greitis 100-130 km/h, bet skirtumo be stiklo nepajutau anei kokio. Zodziu man tas stiklas buves nebuves. Nu dar nebent per lietu kaip kryzius sake pavaziuot reiketu. Bet irgi nemanau, kad butu kazkas geresnio.
Dabar gimcas vyksta sekantis: su stiklu graziau ar be. (man be stiklo lyg ir graziau ir geriau). Kaip yra is tikro?
Kadangi buvo pykciai, kad man neparduot to stiklo (argumentai kaip eziuko ir kryziaus) tai pagrasinus, kad eisiu sujaukt garazo su irankiais ir nusiimsiu pati stikla, stiklas buvo nuimtas nesujaukiant garazo su irankiais.
Savaitgali apturetas raidautas, greitis 100-130 km/h, bet skirtumo be stiklo nepajutau anei kokio. Zodziu man tas stiklas buves nebuves. Nu dar nebent per lietu kaip kryzius sake pavaziuot reiketu. Bet irgi nemanau, kad butu kazkas geresnio.
Dabar gimcas vyksta sekantis: su stiklu graziau ar be. (man be stiklo lyg ir graziau ir geriau). Kaip yra is tikro?
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact: