Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 04 Aug 2009, 08:07
ezhiukas wrote: Vito wrote: ezhiukas wrote:
a kokio nori? Nightrodo?
Kaip pirštu į akį
a kodel manai kad nenorim? Bent jau pravaziuot tai tikrai noreciau, del pirkimo dar smarkiai pagalvociau
ex-koliega parsivezhe V-roda. reik kada svingeriu vakarely paorganizuot. ay?
Peace ДА!
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 04 Aug 2009, 08:49
ajo, įdomu būtų
How does you do?
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 04 Aug 2009, 09:37
ex-kaliega Andrius wrote: siaip jokiu problemu-tik dar nesusitvarkiau galutinai-kazkas su kuro padavimu blogai. dirba tai 1 tai 2 cilindrai.
O vizualiai apziuret ir padangas paspardyt-jokiu problemu.
Peace ДА!
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 04 Aug 2009, 09:46
vizualiai neidomu, idomu pralekt
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 04 Aug 2009, 09:50
tai ir sakiau - kai bus galima normaliai pagazuot, tada ir derinsim
Peace ДА!
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193 Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:
Post
by Vito » 04 Aug 2009, 10:14
Tokiam reikalui iki Vilniaus su dviraèiu damynèiau.
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 10 Aug 2009, 11:20
Nieko ten ipatyngo
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193 Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:
Post
by Vito » 10 Aug 2009, 11:31
Ðiuo atveju rinkèiausi bobiðkai - man jis graþus
stafas
125cc tarp koju
Posts: 227 Joined: 01 Jan 2009, 16:40
Location: Kaunas
Post
by stafas » 10 Aug 2009, 15:27
Vito wrote: Šiuo atveju rinkčiausi bobiškai - man jis gražus
o tai ka ciopus dar kaip mors kitaip renkas???
Dėjau, dedu ir dėsiu visas pastangas ant Jūsų problemos...
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 10 Aug 2009, 15:32
stafas wrote: Vito wrote: Šiuo atveju rinkčiausi bobiškai - man jis gražus
o tai ka ciopus dar kaip mors kitaip renkas???
tai aišku kad ne. Visų motyvas visiškai vienodas - analogiškai kaip ir renkantis britvą (juk visi perka žiedui)
How does you do?
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193 Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:
Post
by Vito » 10 Aug 2009, 16:13
El Traxo wrote:
o tai ka ciopus dar kaip mors kitaip renkas???
tai aiðku kad ne. Visø motyvas visiðkai vienodas - analogiðkai kaip ir renkantis britvà (juk visi perka þiedui)
El Traxui
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 10 Aug 2009, 16:52
El Traxo
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!