galvojau cia tik as is "X6kO6ltk3a0" atskiriu matytas video ar ne.._heyy wrote:ta video, kiek pamenu jau metu pradzioje ziurejau, tai si kart nesivarginau
Moto ABS
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
dar karta perziurejau video
ir grynai is neturejimo ka veikti, sliuksteliu zibalo i ugni
parasydamas senos teorijos ir naujos praktikos:
teorija: senoveje rasydavo, kad trumpiausia stabdymo atstuma pavyks pasiekti, kai stabdant ratas yra 15[proc. laiko (atstumo?) blokuojamas.
1.klausimas: ar abs tai leidzia? man rodos, kad ne.
praktika: saugi (ankstyvo suveikimo) abs yra visiskas disasteris jei neduokdie pataikei stabdyti ant nelygaus asfalto ar dar pakaba pavargus
stabdymo atstumas ilgeja labay daug, lyginant su tuo ka pagamintum be abs'o, jausdamas savo subine
2.klausimas: ?
kaip kazkiek supratau, tai hondos abs'as daugiau grindziamas kito (negu raideris naudoja) rato itraukimu i stabdymo procesa. taip padidindamas stabdymo efekyvuma.
versus atlaisvinti ta blokuojama rata ir tiek
ar taip?
jei taip, tai cia mazesnis blogis. panasu, akd ten priekinio rato slydimas leidziamas gana nemazas
jau vien is daviklio matosi, kad maziau impulsu nuo priekinio rato nuimti gali, negu pvz bmw (ispjovos ant priekinio rato disko ne istisai, kaip bmw sistemos, bet hondos tokiais periodais tie langeliai aina)
ir grynai is neturejimo ka veikti, sliuksteliu zibalo i ugni
parasydamas senos teorijos ir naujos praktikos:
teorija: senoveje rasydavo, kad trumpiausia stabdymo atstuma pavyks pasiekti, kai stabdant ratas yra 15[proc. laiko (atstumo?) blokuojamas.
1.klausimas: ar abs tai leidzia? man rodos, kad ne.
praktika: saugi (ankstyvo suveikimo) abs yra visiskas disasteris jei neduokdie pataikei stabdyti ant nelygaus asfalto ar dar pakaba pavargus
2.klausimas: ?
kaip kazkiek supratau, tai hondos abs'as daugiau grindziamas kito (negu raideris naudoja) rato itraukimu i stabdymo procesa. taip padidindamas stabdymo efekyvuma.
versus atlaisvinti ta blokuojama rata ir tiek
ar taip?
jei taip, tai cia mazesnis blogis. panasu, akd ten priekinio rato slydimas leidziamas gana nemazas
jau vien is daviklio matosi, kad maziau impulsu nuo priekinio rato nuimti gali, negu pvz bmw (ispjovos ant priekinio rato disko ne istisai, kaip bmw sistemos, bet hondos tokiais periodais tie langeliai aina)
cross cojones PC
Tuom tarpu, kai jūs čia diskutuojat nerasdami bendro konsensuso, aš iškart pereinu prie vaizdinių priemonių:
600cc priekis

Litro galas

Įrodymai, kad mes tikrai važiavom



Kad jau prikausčiau jūsų dėmesį paveiksliukais, tai pasinaudodamas proga parašysiu keletą pastabų. Gal net ne apie ABS, o apie 2009 600RR apskritai.
Nuo gixerio užsėdus ant RR'o apima keista nuojauta, kad sėdžiu ant 125cc pirpalo, toks siauras jis pasirodė. Valdymas atitinkamai lengvas - kaip dviračio. Labai patogu ir kažkaip net įkvepia pasitikėjimo. Apmovus gerom padangom su tokiu jau ne tik keliuku, bet ir alkune butu galima braukt. Variklis kažkaip nesužavėjo, nes žemuose sūkiuose jis pasirodė ypač pridusęs. Viršuj jau šis tas, bet vistiek neužtektinai. Ant vienkės pirmu kyla iš gazo, antru jau reikia gerai pamurkdyti ir sužaisti savo svoriu. Nors ką aš žinau, aš gi pernelyg išpaikintas: kasdienai naudoju 998cc V2, gontkėse 600cc, bet su -1 +3 gearingu. Man turbūt ir I4 litras žemuose sūkiuose nevalintų
.
Aha, nu tai dabar prie ABS. Kaip jau čia visi pastebėjo (aš tik paantrinu) stabdžių rankenėlė nekala kaip automobilyje. Stabdant pilna jėga būna toks keistas jausmas kaip per gontkes, kuomet tiek priekis tiek galas "plaukioja" kažkiek į šonus. Bet taip saugiai kažkaip. Patys stabdžiai sunkiai dozuojami, griebia iš karto ir stipriai, bet tai gal vistik pripratimo reikalas. Stabdo tiek priekis tiek galas, kartu. Bandžiau daryti stoppie - nesidaro. Galbūt sužaidus su svorio permetimu kas nors ir gautūsi trumpam, bet tai abejoju. Logiškai mąstant ABS neturėtų leisti galiniam ratui pakilti. Nu gal ir geras fyčeris būtųm kaip ir praslystanti sankaba - smaugi ir negalvoji apie niekingas smulkmenas. Beje, praslystančios sankabos 600RR'e nėra, bent jau mūsų testuotame modelyje ji neslydo. Kita vertus, kam gi ji būtų reikalinga tam average Joe?
Šeip skaitau vykęs modelis. Variklio gatvėj tikrai per akis, sėdėsena patogi, ABS gerai ant šlapios dangos, vėl sumontuotas tas mandras elektroninis dempferis (o jis veikia ir gatvėj jo pilnai užtenka) ir imobilaizeris. Vienintelis dalykas, ko eilinis juzeris gali pasigesti - pavarų indikatorius.
600cc priekis

Litro galas

Įrodymai, kad mes tikrai važiavom



Kad jau prikausčiau jūsų dėmesį paveiksliukais, tai pasinaudodamas proga parašysiu keletą pastabų. Gal net ne apie ABS, o apie 2009 600RR apskritai.
Nuo gixerio užsėdus ant RR'o apima keista nuojauta, kad sėdžiu ant 125cc pirpalo, toks siauras jis pasirodė. Valdymas atitinkamai lengvas - kaip dviračio. Labai patogu ir kažkaip net įkvepia pasitikėjimo. Apmovus gerom padangom su tokiu jau ne tik keliuku, bet ir alkune butu galima braukt. Variklis kažkaip nesužavėjo, nes žemuose sūkiuose jis pasirodė ypač pridusęs. Viršuj jau šis tas, bet vistiek neužtektinai. Ant vienkės pirmu kyla iš gazo, antru jau reikia gerai pamurkdyti ir sužaisti savo svoriu. Nors ką aš žinau, aš gi pernelyg išpaikintas: kasdienai naudoju 998cc V2, gontkėse 600cc, bet su -1 +3 gearingu. Man turbūt ir I4 litras žemuose sūkiuose nevalintų
Aha, nu tai dabar prie ABS. Kaip jau čia visi pastebėjo (aš tik paantrinu) stabdžių rankenėlė nekala kaip automobilyje. Stabdant pilna jėga būna toks keistas jausmas kaip per gontkes, kuomet tiek priekis tiek galas "plaukioja" kažkiek į šonus. Bet taip saugiai kažkaip. Patys stabdžiai sunkiai dozuojami, griebia iš karto ir stipriai, bet tai gal vistik pripratimo reikalas. Stabdo tiek priekis tiek galas, kartu. Bandžiau daryti stoppie - nesidaro. Galbūt sužaidus su svorio permetimu kas nors ir gautūsi trumpam, bet tai abejoju. Logiškai mąstant ABS neturėtų leisti galiniam ratui pakilti. Nu gal ir geras fyčeris būtųm kaip ir praslystanti sankaba - smaugi ir negalvoji apie niekingas smulkmenas. Beje, praslystančios sankabos 600RR'e nėra, bent jau mūsų testuotame modelyje ji neslydo. Kita vertus, kam gi ji būtų reikalinga tam average Joe?
Šeip skaitau vykęs modelis. Variklio gatvėj tikrai per akis, sėdėsena patogi, ABS gerai ant šlapios dangos, vėl sumontuotas tas mandras elektroninis dempferis (o jis veikia ir gatvėj jo pilnai užtenka) ir imobilaizeris. Vienintelis dalykas, ko eilinis juzeris gali pasigesti - pavarų indikatorius.
...Forlanas...
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
su salyga, kad litro priekio nesimato (o video rode, kad 'langeliai' eina ne istisai, ka jau rasiau), tai spesiu, kad 600rr slystancios sankabos ner nes bus koks nors pagudravimas su elektronikos valdomu droseliu. pvz. vienam-dviem cilindram pilnai neuzdarys, palaikys butinus variklio sukius, kad nesiblokuoti ratas.
kaip pvz. rc8, augusta ir pan.
kaip pvz. rc8, augusta ir pan.
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact: